Valmieras Ziņas

Foto: Tuvojoties pilsētas svētkiem, vairākas vietas joprojām gaida sakopšanu (1)

Pirms Jāņiem apsekojām pilsētu, lai pārliecinātos, kā iedzīvotāji un arī pašvaldība ir sakopusi Valmieru. Atradām vairākas vietas, kur ilgstoši neviens nav rūpējies par ēku remontu, zāles nopļaušanu un atkritumu savākšanu. Daļa no vietām nu jau ir sakopta, taču joprojām pilsētā ir vietas, kuru saimnieki nerūpējas par savu īpašumu sakārtošanu, piemēram, bijusī naftas bāze Gaides ielā un bijušais gaļas kombināts.

Šoreiz pēc mūsu lasītāju ierosinājuma apmeklējām citas nesakoptās vietas – Karātavu kalniņu, parku pie Memoriāla Palejas ielā, teritoriju starp DUS “Circle K” un Vidzemes Olimpisko centru, kas atrodas starp Ausekļa, Vaidavas un Rīgas ielu,  teritoriju starp Siguldas ielu un Vidzemes Augstskolas dienesta viesnīcu Ausekļa ielā. Devāmies arī uz Pārgauju. Aizaugušas teritorijas konstatējām Stacijas ielā 30 un Robežu ielā, kā arī Brenguļu un Jaunvāles ielu krustojumā.

Aicinām arī lasītājus iesaistīties nesakopto vietu apzināšanā, sūtot attēlus un īsus aprakstus uz reportieris@valmieraszinas.lv. Pēc nedēļas, 27.jūlijā, izlozēsim vienu laimētāju, kurš saņems divas brīvbiļetes uz filmu Kino “Gaisma” / 3D Cinema.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Qwert - 23.07.2017 Atbildēt

    Ļoti priecātos, ja gar manu māju noasfaltētu ielu un nobruģētu ietvi. Un man tiešām nebūtu grūti iet to ietvi un varbūt pat ielu noslaucīt un zāli nopļaut mājas teritorijas daļā!!! Bezgala skumji par nekoptajām Apiņa ielas un Upīša ielas privātmāju teritorijām!

Mūsu partneri