Valmieras Ziņas

Foto: Tuvojoties pilsētas svētkiem, vairākas vietas joprojām gaida sakopšanu (1)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirms Jāņiem apsekojām pilsētu, lai pārliecinātos, kā iedzīvotāji un arī pašvaldība ir sakopusi Valmieru. Atradām vairākas vietas, kur ilgstoši neviens nav rūpējies par ēku remontu, zāles nopļaušanu un atkritumu savākšanu. Daļa no vietām nu jau ir sakopta, taču joprojām pilsētā ir vietas, kuru saimnieki nerūpējas par savu īpašumu sakārtošanu, piemēram, bijusī naftas bāze Gaides ielā un bijušais gaļas kombināts.

Šoreiz pēc mūsu lasītāju ierosinājuma apmeklējām citas nesakoptās vietas – Karātavu kalniņu, parku pie Memoriāla Palejas ielā, teritoriju starp DUS “Circle K” un Vidzemes Olimpisko centru, kas atrodas starp Ausekļa, Vaidavas un Rīgas ielu,  teritoriju starp Siguldas ielu un Vidzemes Augstskolas dienesta viesnīcu Ausekļa ielā. Devāmies arī uz Pārgauju. Aizaugušas teritorijas konstatējām Stacijas ielā 30 un Robežu ielā, kā arī Brenguļu un Jaunvāles ielu krustojumā.

Aicinām arī lasītājus iesaistīties nesakopto vietu apzināšanā, sūtot attēlus un īsus aprakstus uz reportieris@valmieraszinas.lv. Pēc nedēļas, 27.jūlijā, izlozēsim vienu laimētāju, kurš saņems divas brīvbiļetes uz filmu Kino “Gaisma” / 3D Cinema.  

    Qwert - 23.07.2017

    Ļoti priecātos, ja gar manu māju noasfaltētu ielu un nobruģētu ietvi. Un man tiešām nebūtu grūti iet to ietvi un varbūt pat ielu noslaucīt un zāli nopļaut mājas teritorijas daļā!!! Bezgala skumji par nekoptajām Apiņa ielas un Upīša ielas privātmāju teritorijām!

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

CAMPHILL NODIBINĀJUMS "ROŽKALNI" aicina darbā APRŪPĒTĀJU Būtiskākie amata pienākumi: Atbalsta persona pilngadīgām personām ar intelektuālās attīstības invaliditāti: sniegt personai atbalstu ievērot un uzturēt pašaprūpes prasmes, t.sk. atbalsts pie personīgās higiēnas uzturēšanas, apģērba izvēles un kārtības, dzīves telpas tīrības un mantu kārtību uzturēšanas, ēdiengatavošanas; sniegt atbalstu personām ar intelektuālās attīstības invaliditāti, strādājot specializētajās darbnīcās - sezonāli dārza darbos, siltumnīcās un garšvielu/tējas darbnīcā, fermā un papīra darbnīca, kā arī, plānojot brīvo laiku; atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus. Prasības pretendentam: vismaz pamatizglītība; labas komunikācijas prasmes un empātija; augsta atbildības sajūta; vēlama B kategorijas vadītāja apliecība; Darba devējs piedāvā: sociālās garantijas atbilstoši LR likumdošanai; summēto darba laiku (saskaņā ar darba grafiku); kļūt par kolēģi unikālā sociālā kopienā Latvijā (Camphill kustība); starptautisku pieredzi un kompetenču pilnveidi citos pasaules Camphill ciematos. Vairāk informācija par mums: http://www.camphillrozkalni.lv/ Pieteikties zvanot - 29108235 vai sūtot e-pastu: camphillrozkalni@gmail.com Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rožkalni, Rencēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: Anitra Šatrovska Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  SANTEHNIĶI Galvenie darba pienākumi: • ūdensvadu un kanalizācijas tīklu, siltumapgādes sistēmu apkalpošana • sanitārtehnisko iekārtu uzstādīšana un apkalpošana • ūdens skaitītāju nomaiņa, ierīkošana un uzstādīšana • citu santehnisko darbu veikšana Prasības kandidātiem: • vēlama praktiska darba pieredze santehniķa darbā, būvniecībā • profesionālās kvalifikācijas apliecība vai cits specialitāti apliecinošs izglītības dokuments tiks uzskatīts par priekšrocību • izpratne par ēku tehnisko aprīkojumu (siltumapgāde, ūdensvads un kanalizācija) • prasme kontaktēties ar cilvēkiem • B kategorijas autovadītāja apliecība • valsts valodas zināšanas ne mazākas kā pamata līmenī (A2) Piedāvājam: • dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • stabilu atalgojumu no EUR 1280 – 1520 (bruto) mēnesī atkarībā no paveiktā darba, pieredzes un prasmēm • piemaksas par darbu dežūrā • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem • nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem • labumu grozu atbilstoši koplīgumam • līdzmaksājumu sporta aktivitātēm • nepieciešamības gadījumā uzņēmums var nodrošināt īres tiesības darbiniekam uzņēmuma īpašumā esošajos īres namos Pieteikties līdz 2026.gada 30.aprīlim, sūtot CV elektroniski uz Personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri