Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 15.septembrī, Valmieras maratonā uzvaru svinēja Kārlis Vīksne, kurš finišēja pēc divām stundām 29 minūtēm un 42 sekundēm, bet dāmām pirmā ar trim stundām un 26 sekundēm bija Jekaterina Sokunova.

Vīriešu konkurencē otrajā vietā maratona distancē ierindojās Baltkrievijas sportists Siarhei Mikhalkin (2:30:39), bet trešais bija Kristaps Bērziņš (2:31:58). Savukārt sieviešu konkurencē otro vietu izcīnīja Natalja Kan no Krievijas (3:03:29), trešā – Viviana Kirilova (3:06:41).

Valmieras maratona ietvaros notikušajās sacensībās pirmais pusmaratona distanci veica Dmitrijs Serjogins vienā stundā astoņās minūtēs un 41 sekundē, kļūstot arī par Latvijas čempionu pusmaratonā.

Tikmēr sievietēm pirmo reizi šajā distancē par čempioni kļuva Karīna Helmane-Soročenkova, kura ar vienu stundu 16 minūtēm un 13 sekundēm laboja personīgo rekordu.

12 km distancē ātrākais vīrietis bija Reinis Hartmanis (0:38:39), bet sieviete – Gundega Heidingere (0:46:23).

6 km distancē ātrākais vīrietis bija Jānis Razgalis (0:18:12), ātrākā sieviete – Amanda Valtasa (0:21:31).

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?