Valmieras Ziņas

FOTO: Pārgaujas Valsts ģimnāzijā aizvadīta Olimpiskā diena

Šodien, 20.septembrī, visā Latvijā notika ikgadējā Olimpiskā diena. Kā parasti, atraktīvi un daudzveidīgi tā aizvadīta arī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā (VPVĢ).

Saulains rīts, un vismaz jau puse dienas ir izdevusies, bet, ja vēl ir interesanti uzdevumi un saliedēts klases kolektīvs, tad nav tik svarīgas vietas un balvas, bet prieku rada visiem kopā labi pavadītais laiks. Par to parūpējās gan trīs azartiskie VPVĢ sporta pedagogi – Marta Empele, Evita Kornete un Gints Trēziņš, gan skolēnu dome, kas izveidoja un vadīja rīta vingrošanas kompleksu, izvietoja sporta inventāru, gādāja par mūziku un palīdzēja tiesnešiem.

Pēc kopīgās rīta vingrošanas sekoja pretstafetes, bet pēc tam bija uzdevumi deviņās “stacijās”. Dažus pārbaudījumus jau varēja saprast pēc nosaukuma, bet citur slēpās nezināmas aktivitātes: “Purvs”, “Saldējums”, “Dvieļu bols”, “Siera ripas” u.c. Nav joka lieta astoņiem cilvēkiem kopā 30 reizes pārvarēt lecamauklas apgriezienus, tikai ar nūju palīdzību uzcelt siera ripu piramīdu vai pāriet purvu sausām kājām.

Šoreiz uzvarētāji netika nosaukti uzreiz pēc sacensībām, vietas un balvas tiks nosauktas tikai vakarā, kad ģimnāzijas svinību zālē notiks Ābolu balle.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Konsultants / Reģionālais Pārstāvis Meklējam reģionālo pārstāvi darbam novados, kurš informēs un konsultēs iedzīvotājus par Habitat mājokļa atjaunošanas programmu. Šīs pozīcijas galvenie pienākumi ir saziņa ar māju īpašniekiem, informējot par Habitat māju atjaunošanas programmu un pretendentu pieteikumu anketēšana. Habitat māju atjaunošanas programma paredz kvalificētiem pretendentiem – māju īpašniekiem, saņemt Biedrības atbalstu mājas atjaunošanas darbu veikšanai. Šīs programmas mērķis atbilst biedrības Habitat misijai, sniegt atbalstu lauku un novadu iedzīvotājiem uzlabot dzīves apstākļus. Pienākumi: Informēt iedzīvotājus par Habitat māju atjaunošanas programmu Uzrunāt potenciālos programmas pretendentus Veikt dalībnieku atlasi un pretendentu pieteikumu sagatavošanu Sagatavot atsakaites Spējas un prasmes: Lieliskas saskarsmes un pārliecināšanas spējas Spēja organizēt pašam savu darba laiku Labas organizatoriskās spējas Prasme darboties ar datoru Word un E-pasts Uz rezultātu orientēta un ar augstu pašmotivāciju Vēlme palīdzēt un būt atsaucīgam Spēja publiski uzstāties ir pluss. Piedāvājam: Interesantu un atbildīgu darbu bezpeļņas organizācijā Ikmēneša prēmijas par augstiem darba rezultātiem Stabils pamata atalgojums (4-5 eiro/h bruto) Sociālās garantijas Karjeras un izaugsmes iespējas Pieteikties: e-pasts: info@habitatlatvia.lv , tālr. 25561869. Biedrība Habitat ir bezpeļņas organizācija, kuras darbības mērķis ir atbalstīt un palīdzēt iedzīvotājiem un ģimenēm ar zemiem ienākumiem uzlabot dzīves apstākļus, kā arī veicināt brīvprātīgo darbu un sociālo atbildību. Biedrības darbība ietver mājokļu būvniecības un atjaunošanas darbu organizēšana, sniedzot roku iedzīvotājiem kuriem nepieciešama palīdzība ar neatbilstošas dzīvesvietas saistītu problēmu risināšanā. Biedrība"Habitat" Krasta iela 26, Salacgrīva, Salacgrīvas novads LV-4033 Reģ.nr. 40008293373 www.habitatlatvia.lv Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzemes reģions Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-03-16

Mūsu partneri