Valmieras Ziņas

FOTO: Pārgaujas Valsts ģimnāzijā aizvadīta Olimpiskā diena

Šodien, 20.septembrī, visā Latvijā notika ikgadējā Olimpiskā diena. Kā parasti, atraktīvi un daudzveidīgi tā aizvadīta arī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā (VPVĢ).

Saulains rīts, un vismaz jau puse dienas ir izdevusies, bet, ja vēl ir interesanti uzdevumi un saliedēts klases kolektīvs, tad nav tik svarīgas vietas un balvas, bet prieku rada visiem kopā labi pavadītais laiks. Par to parūpējās gan trīs azartiskie VPVĢ sporta pedagogi – Marta Empele, Evita Kornete un Gints Trēziņš, gan skolēnu dome, kas izveidoja un vadīja rīta vingrošanas kompleksu, izvietoja sporta inventāru, gādāja par mūziku un palīdzēja tiesnešiem.

Pēc kopīgās rīta vingrošanas sekoja pretstafetes, bet pēc tam bija uzdevumi deviņās “stacijās”. Dažus pārbaudījumus jau varēja saprast pēc nosaukuma, bet citur slēpās nezināmas aktivitātes: “Purvs”, “Saldējums”, “Dvieļu bols”, “Siera ripas” u.c. Nav joka lieta astoņiem cilvēkiem kopā 30 reizes pārvarēt lecamauklas apgriezienus, tikai ar nūju palīdzību uzcelt siera ripu piramīdu vai pāriet purvu sausām kājām.

Šoreiz uzvarētāji netika nosaukti uzreiz pēc sacensībām, vietas un balvas tiks nosauktas tikai vakarā, kad ģimnāzijas svinību zālē notiks Ābolu balle.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri