Valmieras Ziņas

Foto: Notikusi akcija “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā”

Kocēnu novada uzņēmēji un pašvaldība 30. aprīlī un 1. maijā piedāvāja ikvienam izbaudīt pavasara un aktīvās sezonas iesākšanos ar akciju “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā”. Akcijas veidotāji piedāvāja ceļotājiem dažādas interesantas aktivitātes un iesaistīja tos nelielā spēle, un pēc tam apbalvoja veiksmīgākos ceļotājus.

30. aprīlī un 1. maijā ikviens bija aicināts izmantot iespēju un piedalīties akcijā “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā” , kurā bija iespēja apmeklēt tādus objektus kā – Mucu muzejs, kur bija iespēja izbaudīt ekskursiju par mucu izgatavošanu un uzspēlēt “mucingu”, saimniecībā “Medus kāre” bija iespēja doties ekskursijā un uzzināt, kā top medus, Krēslu kolekcijas un keramikas darbnīcā “Lejas brežģi”  bija iespēja doties ekskursijā un uzzināt apkaimes krēslu darinātāju meistaru darbu un tradīcijas, ražotne “Vaidavas keramika” piedāvāja doties ekskursijā un uzzināt, kā tiek ražoti māla trauki, savukārt  Krodziņš “Mazais Ansis” – ikvienam, kurš nosauca īpašos vārdus “pavasara vaibsti” deva iespēju saņemt atlaidi 10% apmērā maltītei. Akcijā tika iesaistīti dabas objekti, tādi kā – “Sietiņiezis”, Svētvieta “Zilaiskalns” un Dikļu dabas koncertzāle. Tāpat tika piedāvātas ekskursijas Kokmuižā un Pārgājiens “Pavasara vaibsti”  no Kocēnu sporta nama līdz Rubenei, pa ceļam iegriežoties vīna darītavā “Matilde” un “Caurumkrogā”.

Apmeklējot iepriekš minētos tūrisma uzņēmumus un objektus bija iespēja reģistrēties loterijai. Katrā objektā bija uzstādīta kastīte ar QR kodu, kuru noskenējot varēja reģistrēties. Ja nebija iespēja šādā veidā reģistrēties, tad varēja atzīmēties blociņā. Kopumā reģistrēto skaits sasniedza 164, bet kā rādīja akcijas organizatoru pieredze, bija vairāki ceļotāji, kas izmantoja akcijas iespēju, bet nereģistrējās, jo tas nebija pats svarīgākais.

Visi, kuri bija reģistrējušies trīs akcijas objektos, piedalījās lielajā loterijā, kur tika pie balvām no “Vaidavas keramikas rūpnīcas”, “Mucu muzeja”, Krodziņa “Mazais Ansis”, vīna darītavas “Matilde”, saimniecības “Medus Kāre”. Savukārt tie kas bija reģistrējušies mazāk kā trīs objektos, piedalījās Kocēnu novada suvenīru izlozē. Kopsummā bija 16 laimīgās lozes.  

Izvērtējot akcijas norisi, Kocēnu novada projektu un tūrisma speciālists Toms Treimanis saka, ka: “Akcija noteikti vērtējama, kā izdevusies, jo tika iekustināti tūrisma uzņēmēji pēc salīdzinoši garās ziemas sezonas, tika veicināta ceļotāju aktivitāte novadā un pats galvenais, ka tika iepriecināti cilvēki,  jo viņi varēja aizvadīt divas aizraujošas dienas pie mums – Kocēnu novadā”. Pēc cilvēku atsauksmēm arī var spriest, ka akcija ir bijusi patīkama un tieši tas kas vajadzīgs, lai izietu ārpus mājām.  Apkopojot akcijas rezultātus, populārākais objekts ir bijis dabas objekts Sietiņiezis un uzreiz aiz tā ierindojas ražotne “Vaidavas keramika”, bet trešais populārākais objekts bijis svētvieta “Zilaiskalns”.

Akcijas organizators Toms Treimanis priecājas par sekmīgi aizvadīto akciju un plāno noteikti to atkārtot jau nākamajā gadā, bet šobrīd tiek plānoti jau tuvākie pasākumi – kā “Kino pedālis 2018” Kocēnos, Muzeju nakts Caurumkrogā un pārgājiens Zilākalna pusē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Uzņēmums SIA „ECODUMAS” sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos jaunajā veikalā Valmierā aicina darbā PĀRDEVĒJUS KONSULTANTUS. Darbs: elektronisko cigarešu tirdzniecība. Prasības: - Labas latviešu valodas zināšanas, - Vēlamas vēl kādas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, - Vēlama pieredze darbā ar kases aparātiem, - Datorprasmes lietotāja līmenī. Priekšrocība kandidātiem, kuriem ir zināšanas par elektroniskajām cigaretēm. Piedāvā apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai. Darba laiks un režīms: summētais darba laiks maiņās pēc grafika no plkst. 10.00-20.00 (~15 darba dienas mēnesī). Alga: no ~500 euro (pēc nodokļu nomaksas). Darba vieta: tirdzniecības lielveikala „Maxima” telpās, Georga Apiņa ielā 10A, Valmierā. Darbam pieteikties var sūtot CV ar norādi "Pārdevējs Valmierā" uz e-pastu valerijus@ecodumas.lt . Ja ir kādi jautājumi, zvani uz tālruni 2170484. Sīkāka informācija par uzņēmumu: www.ecodumas.lt Sazināsies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. Paldies par atsaucību! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-12-01 Darba sākšanas datums: 2018-12-12 Kontaktpersona: Valerijus Ryžovas Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri