Valmieras Ziņas

Foto: Notikusi akcija “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā”

Kocēnu novada uzņēmēji un pašvaldība 30. aprīlī un 1. maijā piedāvāja ikvienam izbaudīt pavasara un aktīvās sezonas iesākšanos ar akciju “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā”. Akcijas veidotāji piedāvāja ceļotājiem dažādas interesantas aktivitātes un iesaistīja tos nelielā spēle, un pēc tam apbalvoja veiksmīgākos ceļotājus.

30. aprīlī un 1. maijā ikviens bija aicināts izmantot iespēju un piedalīties akcijā “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā” , kurā bija iespēja apmeklēt tādus objektus kā – Mucu muzejs, kur bija iespēja izbaudīt ekskursiju par mucu izgatavošanu un uzspēlēt “mucingu”, saimniecībā “Medus kāre” bija iespēja doties ekskursijā un uzzināt, kā top medus, Krēslu kolekcijas un keramikas darbnīcā “Lejas brežģi”  bija iespēja doties ekskursijā un uzzināt apkaimes krēslu darinātāju meistaru darbu un tradīcijas, ražotne “Vaidavas keramika” piedāvāja doties ekskursijā un uzzināt, kā tiek ražoti māla trauki, savukārt  Krodziņš “Mazais Ansis” – ikvienam, kurš nosauca īpašos vārdus “pavasara vaibsti” deva iespēju saņemt atlaidi 10% apmērā maltītei. Akcijā tika iesaistīti dabas objekti, tādi kā – “Sietiņiezis”, Svētvieta “Zilaiskalns” un Dikļu dabas koncertzāle. Tāpat tika piedāvātas ekskursijas Kokmuižā un Pārgājiens “Pavasara vaibsti”  no Kocēnu sporta nama līdz Rubenei, pa ceļam iegriežoties vīna darītavā “Matilde” un “Caurumkrogā”.

Apmeklējot iepriekš minētos tūrisma uzņēmumus un objektus bija iespēja reģistrēties loterijai. Katrā objektā bija uzstādīta kastīte ar QR kodu, kuru noskenējot varēja reģistrēties. Ja nebija iespēja šādā veidā reģistrēties, tad varēja atzīmēties blociņā. Kopumā reģistrēto skaits sasniedza 164, bet kā rādīja akcijas organizatoru pieredze, bija vairāki ceļotāji, kas izmantoja akcijas iespēju, bet nereģistrējās, jo tas nebija pats svarīgākais.

Visi, kuri bija reģistrējušies trīs akcijas objektos, piedalījās lielajā loterijā, kur tika pie balvām no “Vaidavas keramikas rūpnīcas”, “Mucu muzeja”, Krodziņa “Mazais Ansis”, vīna darītavas “Matilde”, saimniecības “Medus Kāre”. Savukārt tie kas bija reģistrējušies mazāk kā trīs objektos, piedalījās Kocēnu novada suvenīru izlozē. Kopsummā bija 16 laimīgās lozes.  

Izvērtējot akcijas norisi, Kocēnu novada projektu un tūrisma speciālists Toms Treimanis saka, ka: “Akcija noteikti vērtējama, kā izdevusies, jo tika iekustināti tūrisma uzņēmēji pēc salīdzinoši garās ziemas sezonas, tika veicināta ceļotāju aktivitāte novadā un pats galvenais, ka tika iepriecināti cilvēki,  jo viņi varēja aizvadīt divas aizraujošas dienas pie mums – Kocēnu novadā”. Pēc cilvēku atsauksmēm arī var spriest, ka akcija ir bijusi patīkama un tieši tas kas vajadzīgs, lai izietu ārpus mājām.  Apkopojot akcijas rezultātus, populārākais objekts ir bijis dabas objekts Sietiņiezis un uzreiz aiz tā ierindojas ražotne “Vaidavas keramika”, bet trešais populārākais objekts bijis svētvieta “Zilaiskalns”.

Akcijas organizators Toms Treimanis priecājas par sekmīgi aizvadīto akciju un plāno noteikti to atkārtot jau nākamajā gadā, bet šobrīd tiek plānoti jau tuvākie pasākumi – kā “Kino pedālis 2018” Kocēnos, Muzeju nakts Caurumkrogā un pārgājiens Zilākalna pusē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri