Valmieras Ziņas

FOTO: Noslēgušās XII sporta spēles “Mēs varam!”

Svētdien, 8.septembrī, pēcpusdienā Valmieras 5.vidusskolas sporta laukumā noslēdzās XII starptautiskās sporta spēles bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam!”. Sacensību programma bija diezgan daudzveidīga: tāllēkšana no vietas, 60, 400 un 800 m skrējieni, smilšu maisiņu mešana mērķī, basketbola metieni un citas sporta disciplīnas. Protams, neiztrūkstoši – Boccia spēle!

No Norvēģijas šoreiz bija ieradušies tikai četri tiesneši, sacensībās piedalījās viesi no Igaunijas, komandas no tuvākām un tālākām Latvijas vietām: Raiskuma, Limbažiem, Gaujienas, Tukuma, Pamūšas Bauskas novadā, Aleksandrovas Dagdas novadā, Annahites Ventspils novadā, kā arī daudzi valmierieši – kopumā 18 komandas (apmēram 170 dalībnieki).

Sacensību pirmā diena noslēdzās ar svētku vakariņām un balli Valmieras Kultūras centrā, kur spēlēja grupa “Kompromiss”. Bet sestdienas izklaides netraucēja dalībniekiem svētdien atkal būt uz strīpas.

Sporta spēles “Mēs varam!” ir ne tik daudz sacensības un konkurence, vairāk – satikšanās prieks, iespēja pabūt ārpus ierastās vides un savu spēju apzināšanās. Spēļu noslēgumā visi saņem medaļas un diplomus, vienīgi Boccia spēlēs ir pusfināls, fināls un cīņa par vietām un kausiem. Šogad 3.vietu ieguva Aleksandrovas komanda, 2.vietā – Raiskuma 1.komanda, bet uzvarētāju godā mājinieki – Valmieras “Stars” 1.komanda.

Labi vārdi un pateicības skanēja no sacensību organizētājiem, par dāvanu maisiem bija parūpējušies daudzie atbalstītāji. Abas saulainās dienas ar dalībniekiem kopā bija sporta spēļu organizatore Alda Treija, sacensību galvenā tiesnese, VBSS direktore Līga Dzene un citi tiesneši, sporta projektu vadītājs Rihards Zalte, pie skaņu aparatūras rosījās Armands Trambickis. Noslēguma pasākumu vadīja Valmieras KC kultūras darba organizatore Sintija Milberga, bet muzikālajās pauzēs visus iepriecināja Jānis Aišpurs. Kā parasti ierindā bija arī norvēģu valodas skolotāja Sanda Deisone ar kuplu troļļu pulciņu. Šīs spēles sasauc kopā ne tikai skolēnus, kas pašreiz Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā apgūst norvēģu valodu, bet arī absolventus, kuri ir priecīgi nedēļas nogalē atgriezties Valmierā, satikt savu skolotāju Sandu un norvēģu galveno bosu Bjornu.

Divpadsmit spēles ir aizvadītas. Uz tikšanos velna ducī!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-26 Kontaktpersona: CV sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rūjienas novada pašvaldības Sociālais aprūpes centrs “Lode ”, “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads LV-4248, tālrunis 64219009, e pasts: saclode@rujiena.lv, Aicina darbā sociālo rehabilitētāju (profesijas kods 341202) uz nenoteiktu laiku. Amata pienākumi: - Plānot un realizēt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanu klientiem; - Veikt klienta funkcionālo spēju izvērtēšanu sadarbībā ar starpprofesionāļu komandu; - Palīdzēt klientam realizēt sociālās aktivitātes dažādos pasākumos un nodarbībās, specializētās un radošās darbnīcās, kultūras un sporta pasākumos. Prasības pretendentam: - Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās rehabilitācijas jomā. - Iniciatīva un patstāvība, spēja strādāt komandā. - Augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē. Prasmes un zināšanas: - Komunikācijas prasmes latviešu un krievu valodā; - Labas datorlietotāja prasmes (MS Word, MS Excel); - Augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes. Piedāvājam: - Stabilu darba vietu; - Sociālās garantijas; - Apmācības un izaugsmes iespējas. Darba laiks – normālais darba laiks. Slodzes tips - viena vesela slodze. Darba samaksa - no 552,00 līdz 802,00 EUR. Pretendentiem līdz 25.11.2019. plkst. 17.00 iesniegt SAC “Lode”: “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads, LV- 4248, e-pasts: saclode@rujiena.lv ar norādi “Sociālā rehabilitētāja amatam”: • profesionālo aprakstu (CV); • izglītību apliecinošo dokumentu. Kontakttālrunis papildus informācijai: tālr. 64219009; 29185239 Sazināsimies ar atbilstošajiem pretendentiem pēc CV izskatīšanas. Profesija: SOCIĀLAIS REHABILITĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Liepkalni, Lode, Lodes pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-25 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: saclode@rujiena.lv

Mūsu partneri