Valmieras Ziņas

FOTO: Latvijas 101.jubilejā Valmierā startējis kontūras skrējiens

Pirmdien, 18.novembrī, Valmieras Rātslaukumā, atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101.gadadienu, startēja nu jau tradīciju kļuvušais Latvijas kontūras skrējiens. Šogad tas notika jau ceturto reizi.

Apmēram 12,5 kilometrus garo distanci mērot kājām skrienot, ejot un nūjojot bija aicināts ikviens. Pirmo reizi kontūras skrējienā piedalījās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba un 22. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi, kas formas tērpos veica to kā militāro maršu.

Latvijas kontūrskrējiena trase ietver mūsu zemei un valstij tādu nozīmīgu vārdu ielas kā Rīgas, Andreja Upīša, Voldemāra Baloža, Rietekļa, Sporta, Ozolu, Raiņa, Liepu, Bruņinieku u.c.. Tāpat redzeslokā vai pat blakus būs Vecpuišu parks, Valsts policijas Valmieras iecirknis, Zemessardzes brigādes štābs, topošā Valmieras pilsētas Rietumu industriālā maģistrāle un tapušie Valmieras īres nami, Vidzemes Olimpiskais centrs, ozolu alejas pilsētā un tās robežā, Lucas kalns, Valmieras pilsdrupas, Valmieras Mūzikas skola u.c. zināmas un mazāk zināmas ievērojamas un īpašas vietas.

Latvijas kontūras skrējiens, ko organizē Vidzemes sporta asociācija, Valmierā kļuvis par novembra svētku tradīciju, kas aizsākusies 2016. gadā. Iepriekšējā gadā skrējienā pulcējās vairāk nekā 160 sportiski aktīvie patrioti, kas Valsts svētkiem par godu kopīgi devās izskriet, izstaigāt vai izbraukt ar velosipēdu Latvijas valsts kontūru.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri