Valmieras Ziņas

FOTO: Ieskats Valmieras gaļas kombināta teritorijā pirms lielajām pārmaiņām

Portālam “Valmieras Ziņas” kopā ar kolēģiem no Vidzemes televīzijas bija iespēja apmeklēt bijušā gaļas kombināta teritoriju pirms to savā īpašumā ir pārņēmusi Valmieras pilsētas pašvaldība.

Jau ziņojām, ka šo īpašumu drīzumā gaida lielas un pozitīvas pārmaiņas.  Kā varējām pārliecināties, pašlaik visur valda postaža. Vandāļi ir izdemolējuši katru telpu šajā milzīgajā ēku kompleksā. Visā teritorijā ir nozagti kanalizācijas aku vāki. Atveres zemē ir ieaugušas zālē, tādēļ ir grūti pamanāmas un ļoti bīstamas. Vairākas ēkas ir sliktā stāvoklī un visas ražošanas iekārtas ir izvestas. Daļu no ēkām jau paspējis nojaukt iepriekšējais īpašnieks. Drīzumā jaunais īpašnieks – Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās objekta apsardzi, lai novērstu īpašuma postīšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri