Valmieras Ziņas

FOTO: Ar svētku tirgu un dažādām aktivitātēm aizvadīta otrās Valmieras svētku dienas pirmā puse

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrā svētku diena, svinot Valmieras pilsētas 736. dzimšanas dienu, rit pilnā sparā. Dienas pirmajā pusē tika aizvadīts mājražotāju un amatnieku tirgus, kas pulcēja ne vien ap 300 tirgotājiem, bet arī lielu skaitu apmeklētāju.

Līdz šim otrajā svētku dienā norisinājās dažādas aktivitātes, kas ļāva sajusties kā viduslaikos un baudīt garšas festivālu dažādām gaumēm. Pie Kultūras centra visas dienas garumā tika rīkotas aktivitātes ģimenēm, īpaši bērniem. Netālu no svētku epicentra, Dzirnavu ezeriņā, norisinājās airēšanas slaloma sacensības, bet Vecpuišu parkā visas dienas garumā priecēja Valmieras pūtēju orķestris “Signāls”. 

Jau pavisam drīz uz lielās svēku skatuves gaidāma vakara daļa, kad skanēs iemīļotākās latviešu dziesmas kopā ar grupām “Pērkons”, “Līvi” un “Dagamba”, kulminācijai esot pusnaktī, kad debesīs uzmirdzēs krāšņs svētku salūts. Paralēli tam Vecpuišu parkā būs vērojams audio projekts “Noskaņu upe”, bet pie Gaujas tramvaja piestātnes no plkst. 22:00 tiks rādītas latviešufilmas brīvdabas kino. 

Pilna pasākumu programma pieejama šeit.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri