Valmieras Ziņas

FOTO: Ar svētku tirgu un dažādām aktivitātēm aizvadīta otrās Valmieras svētku dienas pirmā puse

Otrā svētku diena, svinot Valmieras pilsētas 736. dzimšanas dienu, rit pilnā sparā. Dienas pirmajā pusē tika aizvadīts mājražotāju un amatnieku tirgus, kas pulcēja ne vien ap 300 tirgotājiem, bet arī lielu skaitu apmeklētāju.

Līdz šim otrajā svētku dienā norisinājās dažādas aktivitātes, kas ļāva sajusties kā viduslaikos un baudīt garšas festivālu dažādām gaumēm. Pie Kultūras centra visas dienas garumā tika rīkotas aktivitātes ģimenēm, īpaši bērniem. Netālu no svētku epicentra, Dzirnavu ezeriņā, norisinājās airēšanas slaloma sacensības, bet Vecpuišu parkā visas dienas garumā priecēja Valmieras pūtēju orķestris “Signāls”. 

Jau pavisam drīz uz lielās svēku skatuves gaidāma vakara daļa, kad skanēs iemīļotākās latviešu dziesmas kopā ar grupām “Pērkons”, “Līvi” un “Dagamba”, kulminācijai esot pusnaktī, kad debesīs uzmirdzēs krāšņs svētku salūts. Paralēli tam Vecpuišu parkā būs vērojams audio projekts “Noskaņu upe”, bet pie Gaujas tramvaja piestātnes no plkst. 22:00 tiks rādītas latviešufilmas brīvdabas kino. 

Pilna pasākumu programma pieejama šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri