Valmieras Ziņas

Ezīša miga jau trešo gadu Simjūda gadatirgū

Esiet laipni aicināti uz nu jau trešo organizēto Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) labdarības akciju “Ezīša miga”! VNF JIL jaunieši un pats Ezis jūs gaidīs Simjūda gadatirgū sestdien, 13. oktobrī, no 9.00 līdz 16.00 vienā no Hanzas namiņiem pie Valmieras muzeja. 

Arī šogad mūsu uzdevums un mērķis nemainās. Samaksājot divus eiro, tiek dota iespēja izvilkt vienu Eža vākto laimīgo čiekuru, kura vērtība ir nezināma balva. Balvās ir dažādi labumi no labdarības akcijas atbalstītājiem. Piesaistītā nauda tiks ielikta VNF JIL krājkasē, kura nākamajā gadā tiks izmantota, lai Valmieras un apkārtējo novadu jaunieši varētu īstenot savas idejas un projektus. Pagājušajā gadā pāris stundās piesaistījām 822 eiro, šogad mēs mērķēsim vēl augstāk!

Mūsu atbalstītāji, kuriem sakām lielu paldies:

SIA “Austris AG”, Vaidavas keramika, Mākslas salons “Zaiga”, uzņēmums “Bumbiņš”, aktīvā tūrisma centrs “Eži”, “Lauku tēja”, uzņēmums “Mētra”, SIA “Mai-Šoko”, skaistumkopšanas salons “Tadum”, Valmieras Tūrisma informācijas centrs, Tirdzniecības centrs “Valleta”, Valmieras drāmas teātris, “Durbes veltes”, uzņēmums “Mil Design”, uzņēmums “Shpats”, SIA “Rich Lavanda”, vīna darītava “Smilškalni”, izlaušanās spēle „Time Machine” un citiem!

VNF JIL ir jauniešu komanda, kas domā un dara. Jaunieši ar dažādām aktivitātēm rod līdzekļus citu jauniešu ideju realizēšanai. Piemēram, brīvdabas kino vakari Rencēnos, projekts “Otrā elpa” Naukšēnos un izglītojošu kukaiņu mājiņu izveide Valmieras bērnudārziem ir daži no projektiem, kuri tikuši realizēti ar VNF JIL palīdzību.

Lai VNF JIL varētu atbalstīt vēl vairāk jauniešu labo ideju, aicinām arī Jūs doties ciemos uz “Ezīša migu”!

Vairāk informācijas par laboratoriju atradīsi šeit: http://vnf.lv/lv/jauniesi 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri