Valmieras Ziņas

Ezīša miga jau trešo gadu Simjūda gadatirgū

Esiet laipni aicināti uz nu jau trešo organizēto Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) labdarības akciju “Ezīša miga”! VNF JIL jaunieši un pats Ezis jūs gaidīs Simjūda gadatirgū sestdien, 13. oktobrī, no 9.00 līdz 16.00 vienā no Hanzas namiņiem pie Valmieras muzeja. 

Arī šogad mūsu uzdevums un mērķis nemainās. Samaksājot divus eiro, tiek dota iespēja izvilkt vienu Eža vākto laimīgo čiekuru, kura vērtība ir nezināma balva. Balvās ir dažādi labumi no labdarības akcijas atbalstītājiem. Piesaistītā nauda tiks ielikta VNF JIL krājkasē, kura nākamajā gadā tiks izmantota, lai Valmieras un apkārtējo novadu jaunieši varētu īstenot savas idejas un projektus. Pagājušajā gadā pāris stundās piesaistījām 822 eiro, šogad mēs mērķēsim vēl augstāk!

Mūsu atbalstītāji, kuriem sakām lielu paldies:

SIA “Austris AG”, Vaidavas keramika, Mākslas salons “Zaiga”, uzņēmums “Bumbiņš”, aktīvā tūrisma centrs “Eži”, “Lauku tēja”, uzņēmums “Mētra”, SIA “Mai-Šoko”, skaistumkopšanas salons “Tadum”, Valmieras Tūrisma informācijas centrs, Tirdzniecības centrs “Valleta”, Valmieras drāmas teātris, “Durbes veltes”, uzņēmums “Mil Design”, uzņēmums “Shpats”, SIA “Rich Lavanda”, vīna darītava “Smilškalni”, izlaušanās spēle „Time Machine” un citiem!

VNF JIL ir jauniešu komanda, kas domā un dara. Jaunieši ar dažādām aktivitātēm rod līdzekļus citu jauniešu ideju realizēšanai. Piemēram, brīvdabas kino vakari Rencēnos, projekts “Otrā elpa” Naukšēnos un izglītojošu kukaiņu mājiņu izveide Valmieras bērnudārziem ir daži no projektiem, kuri tikuši realizēti ar VNF JIL palīdzību.

Lai VNF JIL varētu atbalstīt vēl vairāk jauniešu labo ideju, aicinām arī Jūs doties ciemos uz “Ezīša migu”!

Vairāk informācijas par laboratoriju atradīsi šeit: http://vnf.lv/lv/jauniesi 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri