Valmieras Ziņas

Helingera metode jeb dzimtas sistēmiskie sakārtojumi

oktobris, 2020

18OKT-2020

Helingera metode jeb dzimtas sistēmiskie sakārtojumi

10:00 - 13:00  Valmieras Muzejs

IESKATIES SAVĀ DZIMTĀ, jeb DZIMTAS SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI

https://www.facebook.com/Dzimtas-sistēmiskie-sakārtojumi-Nīderlandes-virziens-254375598313318/

Dzimta ir tā, kas mums dod spēku un virza. Vai gluži pretēji. Jo tas, kas ir noticis mūsu ģimenē un dzimtā, ietekmē mūsu dzīvi šodien- uzvedību, reakcijas, bailes, izvēles, attiecības, notikumus, kuri atkārtojas, to, kā mēs jūtamies utt. Gribam mēs to vai nē, mēs to nododam tālāk saviem bērniem un mazbērniem. Mēs dzīvojam saskaņā ar savām dzimtas tradīcijām arī tad, ja neko par tām nenojaušam un tās neapzināmies.
Dzimtas sistēmiskie sakārtojumi ļauj dziļāk izpētīt iepriekšējo paaudžu mantojumu, uzvedības modeļus, noslēpumus, pārdzīvojumus, attiecības, aizvainojumus, ko esam saņēmuši mantojumā no mūsu senčiem. Šie “mantojumi” dažkārt mēdz būt traucējoši un neļauj mums sevi realizēt pilnībā. Neļauj izveidot attiecības, ģimeni, neļauj dzimt bērniem, liek šķēršļus karjerā.
Strādājot grupā, ir iespējams izprast savas attiecības, mainīt savu uzvedības modeli un atbrīvoties no “grābekļiem”. Šī metode mums ļauj uz savām dzīves situācijām paraudzīties no malas. Apstāties un ieklausīties, un rast atbildes uz jautājumu: kāpēc tas notiek ar mani? Šī metode ļauj ieskatīties savā dzimtā vēl nebijušā dziļumā.
Aicināts piedalīties ir ikviens. Iepriekšēja pieredze dzimtas sistēmisko sakārtojumu grupās nav nepieciešama. Sajūti un pievienojies. Jebkurš laiks ir labs, lai sāktu.
Tikšanos vadīs sistēmisko sakārtojumu konsultante ZANE DRIĶĪTE, kura metodi ir apguvusi Nīderlandes Helingera institūtā (Bibi Schreuder) un pie vadošajiem metodes meistariem un skolotājiem kā Guni Leila Baxa, Elmer Hendrix, Stephan Hausner, Diana Drexler u.c.

Tikšanās vieta: Valmieras Muzejs, Bruņinieku iela 3.

Kad: 18. oktobrī, pl.10.00

Pieteikšanās līdz 16. oktobrim uz zane.drikite@gmail.com.

Vietu skaits ierobežots.

Raksti, kas ilustrē šo metodi: http://veselam.la.lv/2016/12/19/dzimtas-likumi-kad-pienak-nelaime/

http://veselam.la.lv/2017/05/30/izligt-ae-senmiruso-vecmaminu/

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri