Valmieras Ziņas
Lasīšanas laiks: 2 min

27. maijā Mūrmuižā no plkst. 10.00 norisināsies svētki ģimenei “Auto. Moto. Velo”. Šī gada Mūrmuižas lielākie svētki solās būt īpaši skaļi un jaudīgi – noslēgumā koncerts kopā ar Viņa, “Oranžās brīvdienas” un balle ar grupu “Ceļojums”.

Apmeklētājus sagaidīs motoru rūkoņa un sportiskas aktivitātes visas dienas garumā. Sportot varēs visi – gan mazi, gan lieli, bet dienas izskaņā noskaidrosim veiklākos un prasmīgākos autovadītājus. Skatītājus šogad pārsteigsim arī ar veiklības braukšanas paraugdemonstrējumu auto – moto šovu.

Plkst. 20.00 Mūrmuižas estrādē koncerts kopā ar Viņa (Zelma Jēgere). Ekspresīvā un daudzpusīgā mūziķe klausītāju sirdis iekarojusi ar oriģinalitāti, ar spēju gan aizkustināt, gan uzmundrināt. Mūziķes populārākā dziesma līdz šim ir “Tēja ar karalieni”, kas vietnē Youtube ir sasniegusi jau vairāk nekā 2 000 000 skatījumu.

Plkst. 21.00 uz skatuves sagaidīsim “Oranžās brīvdienas” – pašmāju turbofolka kolektīvs, kas pozitīvas enerģijas pilnā mūzikas kokteilī sajauc ska, regeju, panku un roku kopā ar dažiem folka elementiem. Varam droši teikt – grupas spēlēšanas maniere koncertos ir nemainīgi jaudīga un liekus komentārus neprasa.

Savukārt balle no plkst. 23.00 būs kopā ar grupu “Ceļojums”. Mūzika un dziesmas neļaus palikt vienaldzīgam gan kārtīgam dejotājam, gan dziedātājam.

Ieeja ir bez maksas.

Jāpiemin, ka darbosies bufete.

Ģimenes svētkus “Auto. Moto. Velo” organizē biedrība “Saules Brāļi sports”.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri