Valmieras Ziņas

Ēveles pamatskolā norisināsies Ģimeņu sporta diena

25. novembrī plkst. 11.00 ar atskaņām no vasaras un deju uzveduma “Džungļu zēns” šogad jau ceturto reizi Ēveles pamatskolā norisināsies Ģimeņu sporta diena. Šajā gadā ar savu klātbūtni mūs pagodinās arī horeogrāfs, dejas pedagogs Agris Daņiļevičs ar savu ģimeni, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sporta organizatore Elīna Krūkle.

Lai sporta dienā Burtnieku novada ģimenēm būtu iespēja sportiskā garā atpūsties, gūt jaunas emocijas un visiem kopā labi un jautri pavadīt brīvo laiku, biedrība “Pāvulēni”  sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību ir sagatavojusi dažādas džungļiem atbilstošas atrakcijas un stafetes – Džungļu šķēršļu taka, Dambja jaukšana, Mauglis, Kokosriekstu vākšana, Čūsku glābšana, Džungļu iemītnieku paslēpes un citas aizraujošas aktivitātes.

Pasākuma laikā darbosies arī radošā darbnīca, kurā dalībniekiem būs iespēja izveidot dzīvnieku maskas, organizatori būs parūpējušies par pusdienām, tematisku mūziku un pozitīvu atmosfēru, kā arī sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem – Z/S “Kaņpītes”, Latvijas garškopju kustība “Gardu Muti”, Kafejnīca “Bastions”, Viesnīca “Wolmar”, SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” un citiem ziedotājiem – būs sarūpētas lieliskas balvas.

Pieteikt dalību Ģimeņu sporta dienai var, rakstot uz e-pastu: pavuleni@gmail.com, norādot ģimenes nosaukumu un personu skaitu. Iepriekšējā pieteikšanās nepieciešama, lai varētu plānot pusdienotāju skaitu u.tml. pozīcijas. Pasākumā nav paredzēta dalības maksa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri