Valmieras Ziņas

Ēnu dienā skolēni iepazīst Valmieras novada pašvaldību

Lasīšanas laiks: 2 min

4. aprīlī norisinājās Ēnu diena, tajā iesaistījās arī Valmieras novada pašvaldība, iepazīstinot 21 skolēnu gan no Valmieras novada, gan apkārtējiem novadiem (Cēsu, Siguldas, Smiltenes) ar darbu pašvaldībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Ēnu diena iesākās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika stāstījumu par pašvaldības darbu, struktūru, budžetu, paveikto un plānoto attīstībā, kā arī iepazīstināja ēnas ar novada veiksmes stāstiem uzņēmējdarbībā, kultūrā, sportā, izglītībā.

Lai pārliecinātos par nākotnes profesijas izvēli, skolēniem bija iespējams iepazīt dažādu pašvaldības speciālistu ikdienu. Ēnas uzņēma Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos, Informācijas tehnoloģiju centrs, Valmieras bibliotēka, Attīstības pārvaldes ārējo sakaru organizatore un projektu vadītāja, Sporta pārvalde, Sociālo lietu pārvalde, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļa. Savukārt lielākais interesentu skaits bija pieteicies sekot līdzi Valmieras novada pašvaldības policijas darba ikdienai.

Pašvaldības darbinieki ēnas iepazīstināja ar izglītību, kas nepieciešama, lai strādātu attiecīgajā amatā, pastāstīja par savu profesiju un pienākumiem, kā arī iesaistīja dažādos praktiskos uzdevumos – veidoja saturu pašvaldības komunikācijas kanāliem, apsekoja “Fiz-Kul-Tūre” jaunās sezonas 1. posma trasi, iepazina policista ikdienu kopā ar pašvaldības policijas patruļdienesta inspektoriem, dodoties kopīgās dežūrās pilsētā un nodrošinot sabiedrisko kārtību, piedalījās Halles Baha kora (Vācija) oficiālajā pieņemšanā un veica citus interesantus pienākumus.

Ēnu dienas noslēgumā bija patīkami saņemt skolēnu novērtējumu, cik darbs pašvaldībā ir aizraujošs un daudzveidīgs.

Ēnu diena ir organizācijas “Junior Achievement” karjeras izglītības pasākums 1.–12. klašu skolēniem. Tā mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādām nozarēm un profesijām, lai palīdzētu jauniešiem pieņemt lēmumu par izglītības un profesijas izvēli nākotnē.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri