Valmieras Ziņas

Ekspluatācijā pieņemts pārbūvētais Kocēnu novada pašvaldības grantētā ceļa posms “Jaunmakuļi-Zilaiskalns”

10.oktobrī pieņemts ekspluatācijā otrais no trīs pārbūvētajiem Kocēnu novada pašvaldības grantētā ceļa posmiem “Jaunmakuļi-Zilaiskalns”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Izvērtējot ceļa pārbūves nepieciešamību, tika ņemti vērā tādi ar uzņēmējdarbību saistīti kritēriji kā ceļam piegulošās lauksaimniecībā izmantotās zemes platība, lopu vienību skaits, saimnieciskās darbības veicēju skaits un nodarbināto skaits uzņēmumos. Tā kā ceļu izmanto gan smagās tehnikas vienības, gan skolēnu autobuss, tika izbūvēti vairāki ceļa paplatinājumi, lai satiksmes dalībniekiem nodrošinātu iespēju samainīties ar pretim braucošo transportlīdzekli.

Būvdarbus veica SIA “Limbažu ceļi”, projektēšanu – IK “RK Ceļu Projekts”, būvspeciālists Kaspars Kubuliņš, autoruzraudzību – SIA “RK Projekti”, būvspeciālists Kaspars Kubuliņš, būvuzraudzību – SIA “CK”, būvspeciālists Jānis Markevics.

Ceļa posma “Jaunmakuļi-Zilaiskalns” pārbūves projekta kopējās izmaksas ir 698 888 eiro, no kuriem Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) finansē 469 196 EUR eiro un Kocēnu novada pašvaldība līdzfinansē 229 692 eiro.

Kā iepriekš vēstīts, Kocēnu novada pašvaldība, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu, īstenojusi pašvaldības grantēto ceļu posmu “Vaidava-Strīķi”, “Zilūžu pienotava–pagrieziens uz Ērgotiem” un “Jaunmakuļi–Zilaiskalns” pārbūvi. Būvdarbu kopējās izmaksas ir vairāk nekā miljons eiro (1 068 460 eiro), no kuriem publiskais finansējums (ELFLA) ir 790 000 eiro un Kocēnu novada pašvaldības finansējums ir 278 460 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri