Valmieras Ziņas

Eiropas Riteņbraukšanas savienības ģenerālsekretārs atzinīgi vērtē Eiropas BMX čempionāta organizēšanā paveikto

Lasīšanas laiks: 2 min

Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) ģenerālsekretārs Enriko Della Kasa trešdien, 29.maijā, oficiālā vizītē apmeklēja Valmieru, lai pārliecinātos par Latvijas gatavību uzņemt šī gada Eiropas BMX čempionātu. Pēc vizītes Della Kasa pauda uzslavas par līdz šim paveiktajiem darbiem nozīmīgā pasākuma rīkošanā.

Pirmo reizi Latvijas BMX vēsturē mūsu valsts šovasar, no 11. – 14. jūlijam, uzņems UEC Eiropas BMX čempionātu, kas pulcēs izcilākos Eiropas BMX braucējus. Šobrīd pilnā sparā notiek čempionāta organizēšanas darbi. Noslēgumam tuvojas jaunās BMX trases būvniecības darbi. Trase, kas lieliski papildina Vidzemes Olimpisko centru, būs labākā ne tikai Baltijā, bet arī Austrumeiropas un Ziemeļeiropas reģionos. Tajā varēs aizvadīt arī citas visaugstākā līmeņa sacensības.

Lai iepazītos ar Eiropas BMX čempionāta organizēšanā paveikto, trešdien oficiālā vizītē Valmieru apmeklēja UEC ģenerālsekretārs Enriko Della Kasa. Vizītes laikā ģenerālsekretārs tikās ar čempionāta organizatoriem un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas BMX menedžeri Arti Ozolu un Latvijas BMX izlases galveno treneri Ivo Lakuču. Della Kasa apmeklēja čempionāta trasi, tās infrastruktūru, Vidzemes Olimpisko centru un oficiālo čempionāta viesnīcu.

Pēc vizītes UEC ģenerālsekretārs atzinīgi novērtēja paveikto trases būvniecībā. Vienlaikus, Della Kasa bija patiesi gandarīts par lielisko Valmieras sporta infrastruktūru un paveiktajiem organizatoriskajiem darbiem.  Plānots, ka Eiropas BMX čempionātā piedalīsies ap 800 sportistu no visas Eiropas. Elites braucējiem šīs būs nozīmīgas Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri