Valmieras Ziņas

Dizaina izvēle atbilstoši recepcijas stilam un vajadzībām: modernas un klasiskas griestu lampas

Lasīšanas laiks: 2 min

Recepcijas zāle ir vieta, kur apmeklētāji iegūst pirmo iespaidu par uzņēmumu vai iestādi. Lai radītu piemērotu atmosfēru un patīkamu sajūtu, ir svarīgi pareizi izvēlēties griestu lampas. Šajā rakstā apskatīsim modernas un klasiskas griestu lampas, to stilistiskās īpašības un piemērotu izvēli atbilstoši recepcijas vajadzībām un stilam.

Modernas griestu lampas

Modernas griestu lampas bieži vien ir raksturīgas ar izteiktu minimalistisku dizainu un vienkāršām, precīzām līnijām. Šādas lampas var būt gan nelielas un diskretas, gan arī izteikti futūristiskas un tehnoloģiskas. Modernas griestu lampas bieži izmanto LED tehnoloģiju, kas nodrošina efektīvu apgaismojumu un ilgu kalpošanas laiku. Šāda veida lampas ir piemērotas modernām un stilīgām recepcijām, kur jārada moderna un inovatīva vide.

Klasiskas griestu lampas

Klasiskas griestu lampas, savukārt, ir pazīstamas ar savu eleganci un tradicionālo dizainu. Šādas lampas bieži vien ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, piemēram, metāla vai stikla, un tām var būt detalizēts un rafinēts dizains. Klasiskas griestu lampas var būt gan vienkāršākas un klasiskas formas, gan arī bagātīgi rotātas ar dažādiem ornamentiem. Šāda veida lampas ir piemērotas vēsturiskām vai klasiskām recepcijām, kur vēlamies radīt eleganci un prestižu.

Izvēle atbilstoši recepcijas vajadzībām

Kad izvēlamies griestu lampas recepcijas zālei, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai to stilistiskās īpašības, bet arī funkcionalitāti un prasības. Piemēram, ja recepcijas zāle ir maza un šaura, labāk izvēlēties modernas griestu lampas ar vienkāršu dizainu, kas neaizņem daudz vietas, bet nodrošina efektīvu apgaismojumu. Savukārt, ja recepcijas zāle ir plaša un ietilpīga, var izvēlēties klasiskas griestu lampas ar detalizētu dizainu, kas piešķirs telpai eleganci un greznību.

Stilistiskās harmonijas svarīgums

Galvenais, izvēloties griestu lampas recepcijai, ir panākt stilistisko harmoniju ar apkārtējo vidi un interjeru. Griestu lampu dizains un stila izvēle ir jāsaskaņo ar kopējo recepcijas telpas dizainu, tostarp mēbeļu, krāsu un dekora elementu stilu. Tādējādi var radīt vienotu un saskaņotu interjera kopainu, kas iepriecinās gan apmeklētājus, gan uzņēmuma darbiniekus.

Kopumā griestu lampas ir svarīgs dizaina elements, kas veido telpas atmosfēru un noskaņu. Izvēloties griestu lampas recepcijai, ir jāņem vērā gan tās stilistiskās īpašības, gan arī telpas vajadzības un funkcionalitāte. Lai radītu stilīgu un harmonisku recepcijas vidi, ir svarīgi panākt izvēlēto lampu saskaņu ar pārējo interjeru un uzņēmuma identitāti.Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri