Valmieras Ziņas

“Dažādie un vienādie” Valmierā

Ar šādu nosaukumu 28.-30.jūnijā tika realizēts Valmieras Gaujas krasta vidusskolas skolēnu domes  izstrādāts un Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas finansiāli atbalstīts projekts, kurā piedalījās 27 jaunieši no Valmieras apkārtnes, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Gaujas krasta vidusskolas direktores vietniece Daiga Ramata.

Projekta mērķis bija  piedāvāt iespēju jauniešiem ar dažādām īpašām vajadzībām, kā arī riska grupu un dažādu etnisko grupu jauniešiem izstrādāt un piedalīties kopīgās aktivitātēs, lai vairāk uzzinātu cits par citu un mācītos sadarboties dažādās dzīves situācijās, realizējot pasākumus trīs dienu garumā. 

Īstenotās aktivitātes bija dažādas, trīs dienu laikā ļaujot jauniešiem piedzīvot orientēšanos pilsētā un dabas apvidū, iemācīties, kā izdzīvot tumsā, pieskatot vienam otru, kā darboties ar SUP dēļiem un pilnveidot prasmi uzmundrināt, atbalstīt, iedrošināt vienam otru.

Projektā iesaistītie dalībnieki uzzināja, ka Valmierā ir daudz jauniešu grupu, kam ir dažādas problēmas. Jaunieši iemācījās komunicēt savā starpā, saprast, ka pamatā visiem ir vairāk kopīgā nevis atšķirīgā, jo visi jaunieši vēlas vienu un to pašu – būt apmierināti ar dzīvi, iegūt labu darbu, izveidot ģimeni, ceļot. 

Projektā piedalījās jaunieši ar dažādām dzimtajām valodām – latviešu, krievu, čehu, rumāņu, tādējādi liekot mācīties sadarboties kopā, pārvarot valodu barjeru.  Šī situācija lika projektā iesaistītajiem saprast, ka ir iespējams sadarboties arī tad, ja valodu nevar lietot vispār – tika izmantotas zīmes, žesti, mīmika, smaidi, norādes, ļaujot kopīgi atrisināt kādu uzdevumu un nonākt pie rezultāta.

Šāds projekts ļāva iepazīties un savstarpēji darboties jauniešiem no dažādām Valmieras izglītības iestādēm – Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2.vidusskolas, šīs pašas vidusskolas neklātienes izglītības programmas, Valmieras pilsētas pašvaldības projekta “Proti un dari!”, SOS bērnu ciemata, Valmieras Tehnikuma, Valmieras novada fonda.

Vairāk informācijas projekta mājas lapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-26 Kontaktpersona: CV sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rūjienas novada pašvaldības Sociālais aprūpes centrs “Lode ”, “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads LV-4248, tālrunis 64219009, e pasts: saclode@rujiena.lv, Aicina darbā sociālo rehabilitētāju (profesijas kods 341202) uz nenoteiktu laiku. Amata pienākumi: - Plānot un realizēt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanu klientiem; - Veikt klienta funkcionālo spēju izvērtēšanu sadarbībā ar starpprofesionāļu komandu; - Palīdzēt klientam realizēt sociālās aktivitātes dažādos pasākumos un nodarbībās, specializētās un radošās darbnīcās, kultūras un sporta pasākumos. Prasības pretendentam: - Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās rehabilitācijas jomā. - Iniciatīva un patstāvība, spēja strādāt komandā. - Augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē. Prasmes un zināšanas: - Komunikācijas prasmes latviešu un krievu valodā; - Labas datorlietotāja prasmes (MS Word, MS Excel); - Augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes. Piedāvājam: - Stabilu darba vietu; - Sociālās garantijas; - Apmācības un izaugsmes iespējas. Darba laiks – normālais darba laiks. Slodzes tips - viena vesela slodze. Darba samaksa - no 552,00 līdz 802,00 EUR. Pretendentiem līdz 25.11.2019. plkst. 17.00 iesniegt SAC “Lode”: “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads, LV- 4248, e-pasts: saclode@rujiena.lv ar norādi “Sociālā rehabilitētāja amatam”: • profesionālo aprakstu (CV); • izglītību apliecinošo dokumentu. Kontakttālrunis papildus informācijai: tālr. 64219009; 29185239 Sazināsimies ar atbilstošajiem pretendentiem pēc CV izskatīšanas. Profesija: SOCIĀLAIS REHABILITĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Liepkalni, Lode, Lodes pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-25 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: saclode@rujiena.lv

Mūsu partneri