Valmieras Ziņas

Dažādas emocijas raisošā Neonija Valmierā

Neonija – mākslas ekspozīcija ar stāstu par brīnišķīgo zemi, kurā valda miers, saticība, mīlestība un harmonija. Visa ekspozīcija veidota uz divu cilvēku fantāzijām par to jauko zemi, kas ir atšķirīga no tās, uz kuras dzīvojam mēs paši. Lai arī ekspozīciju telpas nav lielas, tajās ir gan ūdenskritumi, gan piloša glezna, savs fantāziju dārzs, sapņu koks, zemūdens pasaule, ala un varavīksnes vārti.

Kāda apmeklētāja teica – šī ir vieta, kur satikt sevi. Vieta, kur atslēgties no ikdienas, steigas un rūpēm.

Neonija cilvēkos rada dažādas sajūtas. Kādam tā ir paradīze, kādam neizprotama pasaule, kādam vienkārši krāsiņas un gaismiņas. Citam Neonija rada pārdomas, citam emocijas, kas izplūst asarās.  

Cik dažādi esam mēs paši, tik dažādas emocijas par šo brīnumaino fantāziju zemi – Neoniju.

Neonijas apmeklējums ir kā sajūtu kokteilis dvēselei. Tā cenšas mūs aizvest uz to brīnumaino pasauli, kurā nav ļaunuma un valda tikai tas labākais, par ko mēs varam iedomāties.

Idejas autori ir pateicīgi ikvienam, kurš, apmeklējot Neoniju, spēj novērtēt idejas oriģinalitāti un ieguldīto darbu.

Visi laipni aicināti apmeklēt fantāziju zemi Neonija Valmierā, Stacijas ielā 49 un izbaudīt citādas zemes valdzinājumu!

Vairāk informācijas mājaslapā www.neonija.lv.

Idejas autori: Ivars un Indra Ceriņi

 

Reklāmraksts tapis pateicoties:

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri