Valmieras Ziņas

Dabiskums un košas krāsas – šīs vasaras tendence

Lasīšanas laiks: < 1 min

Dabiskums un košas krāsas ir šīs vasaras aktuālākā tendence. Tāpat ļoti aktuāli un iecienīti ir pasteļtoņi, kas komplektā ar spilgtu izskatīsies perfekti, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja stiliste un make up māksliniece Liene Nagle.

Pēc viņas teiktā, šovasar modē ir košas acu ēnas vai lainera līnija, kā arī neona krāsas: “Sāc ar rozā lūpām! Bezgalīgas iespējas izpausties un izmantot šo aizmirsto krāsu.

Ejot uz ballīti, neaizmirsti bagātīgi uzkrāsot skropstas.

Šosezon noderēs ne tikai melnā tuša, bet arī tušas košās neona krāsās.”

L.Nagle norādīja, ka

veikalos nopērkamai kosmētikai ir tikai ikdienišķas funkcijas –  barošana, apkope, tā neārstē un neko nenovērš.

“Es iesaku lietot profesionālo kosmētiku, kuras ražošanā ir ieguldīts liels pētnieciskais darbs un kuru neiesaku lietot uz savu galvu, bet gan konsultējoties ar kosmetologu,” atzīmēja L.Nagle.

Stiliste atgādina, ka nav svarīgi, kura sezonas tendence ir vairāk piemērota. Galvenais, lai katra dāma pati tajā sajustos ērti!

Portāls “Valmieras Ziņas” iesaka izlasīt stilistes padomus arī par kosmētikas lietošanu vasarā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri