Valmieras Ziņas

Dabas vides estētikas speciālista sertifikātu saņems arī pedagogi Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

Pēc vairāku gadu mācībām šoruden pirmo reizi tiks piešķirti sertifikāti Dabas vides estētikas speciālistiem – 72 profesionāļiem vairākās vietās Latvijā, tostarp arī Valmierā, informē Laura Bičkovska, biedrības “Dabas vides estētikas studiju apvienība” pārstāve.

Speciālisti no Aizkraukles, Alojas, Ādažiem, Daugavpils, Gulbenes, Jūrmalas, Kandavas, Kuldīgas, Ogres, Pelčiem, Rīgas, Rūjienas, Saldus, Valmieras un Vecbebriem turpmāk ikdienas darbu izglītības iestādēs spēs bagātināt ar Dabas vides estētikas metodēm un izmantot teorētiskās un praktiskās zināšanas darbā ar siltajām smiltīm WARMSANDBOXR iekārtā.

Dabas vides estētikas pamatidejas un oriģinālās metodes ir ilgstoši pārbaudītas dažādos izglītības līmeņos, un tās sekmē indivīda dažādu pieredžu (saskarsmes, radošās izpausmes, zināšanu, darbības, attieksmju, rekreācijas pieredzes) pilnveidi un attīstību. Savukārt WARMSANDBOXR ir izgudrojums, kurš, pielietojot īpaši izstrādātas metodes, ļauj silto smilšu pieredzi izbaudīt neatkarīgi no gadalaika.

Dabas vides estētikas pamatidejas un metožu autore Diāna Timofejeva jau 21 gadu pēta, izstrādā un pilnveido šīs inovatīvas idejas dažādos virzienus, apkopojot to arī grāmatās. Pirmajā Vislatvijas Dabas vides estētikas speciālistu pieredzes apmaiņas seminārā “Smilšu graudu rota Latvijai”, kas notiks 10.oktobrī plkst.10:00 Rīgā, Meža ielā 3, tiks prezentētas trīs jaunas D.Timofejevas grāmatas. Spēļu grāmata bērniem un pieaugušajiem “Mazā Visuma Noslēpumi”, kas aizraujošā veidā ļaus radīt pašiem savu Visumu; grāmata esošajiem un topošajiem Dabas vides estētikas speciālistiem “Darbs ar siltajām smiltīm – teorija un metodika”, kas paredzēta darbā ar Latvijā patentēto WARMSANDBOXR iekārtu, kā arī atkārtots izdevums Dabas vides estētikas filozofijas grāmatai “kā pasaka”.

Semināru organizē biedrība “Dabas vides estētikas studiju apvienība”. Seminārs paredzēts izglītības, rehabilitācijas un medicīnas iestāžu vadītājiem un speciālistiem, kā arī vecākiem, kurus interesē mācība, kas ļauj mazajam un lielajam cilvēkam biežāk būt saskarsmē ar dabu, tās materiālu neizsīkstošo un dzīvinošo enerģiju. Dalībai seminārā var pieteikties elektroniski, nosūtot vēstuli uz e-pastu: dabas.vides.estetika@inbox.lv vai zvanot pa tālruni: 29340177 (līdz 9.oktobrim).

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri