Valmieras Ziņas

Covid-19 dēļ pārceltas četru Latvijas komandu spēles apvienotajā basketbola līgā

Lasīšanas laiks: 2 min

Covid-19 gadījumu dēļ dēļ pārceltas “Ventspils”, “Ogres”, “Liepājas” un “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” spēles Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā (LIBL), informē Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Kopumā šobrīd uz nenoteiktu laiku pārceltas sešas LIBL spēles: “Ventspils” – “Valmiera Glass”/ViA (bija paredzēta 4.janvārī), “Ogre” – Rakveres “Tarvas” (5.janvārī), “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits” – “Ventspils” (8.janvārī), Rakveres “Tarvas” – “Liepāja” (8.janvārī), “Valmiera Glass”/ViA – Raplas “Avis”/”Utilitas” (9.janvārī) un “Ogre” – “Liepāja” (12.janvārī).

No Latvijas vienībām “VEF Rīga” ar 13 uzvarām 14 spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, “Ventspils” uzvarējusi deviņās no desmit spēlēm un ir trešā, “Ogrei” sešas uzvaras 12 mačos dod sesto vietu, “Latvijas Universitāte” ar piecām un “Liepāja” ar trīs uzvarām 11 spēlēs ir uzreiz aiz pirmā astoņnieka, bet valmierieši ar divām uzvarām 14 dueļos ir pēdējā, 14.pozīcijā.

LIBL pamatturnīrā komandas līdz 20.martam aizvadīs divu apļu turnīru. Astoņas labākās piedalīsies ceturtdaļfināla sērijās, uzvarētājus noskaidrojot divu spēļu summā. LIBL čempionus paredzēts noskaidrot finālčetrinieka turnīrā. Savukārt sezonu noslēgs Latvijas un Igaunijas čempionātu izslēgšanas spēles.

LIBL čempionātā 2021./22.gada sezonā piedalās 14 komandas – sešas Latvijas vienības – “VEF Rīga”, “Ogre”, “Ventspils”, “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, “Latvijas Universitāte” un “Liepāja”, kā arī astoņas Igaunijas komandas – Tallinas “Kalev”/”Cramo”, Raplas “Avis Utilitas”, “Parnu Sadam”, “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits”, Rakveres “Tarvas”, Tallinas “Kalev”, “TalTech”/”Optibet” un Hābnēmes “Viimsi”.

 

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri