Valmieras Ziņas

Coldplay koncerta tiešraide Valmierā jau šajā nedēļā – izziņots īpašais viesis

Lasīšanas laiks: < 1 min

Dienvidkorejiešu popgrupas BTS dalībnieks Jin (turpmāk Džins) izziņots kā īpašais viesis šajā nedēļas nogalē gaidāmajā Coldplay “Music of the Spheres” koncerta tiešraidē no Buenosairesas River Plate stadiona. Koncerts norisināsies Valmieras kinoteātrī Gaisma 29.oktobrī 17:30 un 21:00!

Džins un Coldplay klausītājiem prezentēs Džina jaunā solo singla “The Astronaut” pirmo dzīvu izpildījumu, kura autori ir Coldplay un pats Džins. Singlu paredzēts izlaist 28. oktobrī. “The Astronaut” ir otrā reize, kad mākslinieki strādā kopā pēc Coldplay X BTS albūma “My Universe”, kas tika izlaists 2021. gada septembrī.

Līdzās “The Astronaut” šovā Coldplay atskaņos klasiskus hitus no savas repertuāra, tostarp “Yellow”, “The Scientist”, “Fix You”, “Viva La Vida”, “A Sky Full Of Stars” un “My Universe” stadionā, kas iemirdzēsies gaismās, lāzeros, pirotehnikas šovā un LED aprocēs — tas viss kopā padarīs Coldplay koncertu par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Koncerta tiešraides režisors ir BAFTA(Britu kinoakadēmijas balva) balvas ieguvējs un Grammy balvai nominētais režisors Pols Dugdeils.

Tiešraides pasākumu atbalsta DHL, ar kuru grupa Coldplay ir sadarbojusies, lai samazinātu oglekļa emisijas savas pasaules tūres laikā.

Biļetes JAU NOPĒRKAMAS Valmieras kinoteātra Gaisma kasē. 

Plašāk: https://www.3dcinema.lv/2/2270-coldplay-music-of-the-spheres-live-broadcast-from-buenos-aires

 

Mūsu partneri