Valmieras Ziņas

Četri latvieši astotdaļfinālā Pasaules kausa BMX superkrosā 5. posmā

Sestdien, 8.jūnijā, Francijā aizvadīts UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 5. posma sacensības. No pieciem Latvijas sportistiem līdz astotdaļfinālam aizkļuva Kristens Krīgers, Mikus Strazdiņš, Filips Krists Rozītis un Vineta Pētersone, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Pasaules vadošie BMX braucēji šajā nedēļas nogalē pulcējas Francijā, kur Parīzes apkaimē esošajā BMX centrā ar apjumto trasi notiek Pasaules kausa superkrosā piektā un sestā posma sacensības. Latviju nozīmīgajās sacensībās pārstāv seši sportisti. Vīriešu konkurencē – Kristens Krīgers (“Mītavas kumeļi”/ AKSSC Valmiera), Mikus Strazdiņš (“Tālava VBSS”/ AKSSC Valmiera”), Filips Krists Rozītis (“BMX Rīga/ RRS”/ AKSSC Valmiera), Edvards Glāzers (“Tālava VBSS”) un pirmo Pasaules kausa posmu aizvadošais Niks Rožukalns (Saldus BMX klubs “Ozolēni”/ AKSSC Valmiera).

Dāmu konkurencē starp dalībniecēm arī Latvijas čempione Vineta Pētersone (Smiltenes BJSS/ AKSSC Valmiera). Sākotnēji bija plānots arī sekmīgu sezonu iesākušās Vanesas Buldinskas starts, tomēr jelgavniece treniņa laikā krita un guva savainojumu, kas liegs startēt vairākas nedēļas.

Pirmās kārtas braucienu ar pirmo piegājienu sekmīgi pārvarēja Krīgers (otrā vieta), Strazdiņš (trešā vieta) un Rozītis (ceturtā vieta). Abi juniori – Glāzers un Rožukalns – 1/16 daļfinālam kvalificējās caur pēdējās cerības braucienu. Cīņā par iekļūšanu astotdaļfinālā savos braucienos labāko četriniekā spēja iekļūt Krīgers (trešā vieta), Strazdiņš un Rozītis (abiem ceturtās vietas). Tikmēr Rožukalns (sestā vieta) un Glāzers (nefinišēja) bija spiesti noslēgt sacensības.

Astotdaļfinālā Kristens Krīgers savā braucienā finišēja piektais, paliekot uzreiz aiz ceturtdaļfināla barjeras. Rozītim un Strazdiņam savos braucienos astotās vietas. Uzvaru vīru konkurencē izcīnīja Niks Kimmans.

Dāmām Vineta Pētersone astotdaļfinālam kvalificējās pēc otrās vietas cerību kausa braucienā. Cīņā par ceturtdaļfinālu Vineta savā braucienā bija piektā, tādējādi esot spiesta noslēgt sacensības. Dāmām uzvarēja Laura Smuldersa.

Svētdien Francijā tiks aizvadītas sestā posma sacensības.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri