Valmieras Ziņas

Cēsīs atklās kino zāli ar modernu digitālo kino projektoru

Lasīšanas laiks: 3 min

Sestdien, 21.jūnijā, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” atklās ar modernu digitālo kino projektoru aprīkotu kinozāli, kurā turpmāk būs iespējams vērot regulāru filmu programmu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Ozoliņa.

Pēc viņas teiktā, atklāšanas dienā kinoteātra apmeklētājiem būs iespēja baudīt latviešu kino seansus, tostarp animācijas, īsfilmas, jauniešu filmu, un pa vienai aktuālu dokumentālo un mākslas filmu kā arī latviešu kino zelta klasikas filmu.

Pēc četru gadu pauzes, kopš 2010.gada, kad Cēsīs tika slēgts kinoteātris, cēsnieki atkal varēs baudīt jaunākās pasaules un Latvijas kinofilmas, atzina S.Ozoliņa.

Kā pastāstīja koncertzāles valdes loceklis Juris Žagars:

“Kino zāle sākotnējā Koncertzāles projektā nebija iekļauta, tāpēc mums nācās pacīnīties, lai mazā zāle, kas sākotnēji bija paredzēta tikai mēģinājumiem un teātru kamerizrādēm pildītu arī kinozāles lomu.

Tagad varam būt lepni, ka Vidzemnieku rīcībā, bez Siguldas un Valmieras, ir vēl viens profesionāls kinoteātris!”

Sadarbībā ar Latvijas kinematogrāfistu savienības filmu izplatīšanas projektu “Kino visiem un visur Latvijā”, ko atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, 21.jūnijā jaunajā kino zālē norisināsies vērienīga latviešu kino diena. Projekta vadītāja Ieva Pitruka pastāstīja:

“Tas ir skaisti un simboliski, ka sen gaidītās jaunas profesionālas reģionālās kino zāles atklāšana tiek nosvinēta tieši ar latviešu filmu programmu,

kurā visu paaudžu cēsniekiem un pilsētas viesiem piedāvāsim gan atcerēties mūsu kino zelta lapaspuses gan satikties ar pavisam jaunu filmu varoņiem.”

Atklāšanas pasākuma nozīmīgs notikums būs nesen pabeigtās, vienbalsīgu kritiķu un skatītāju mīlestību ieguvušās dokumentālās kinolentes “Māra” (režisore Krista Burāne) pirmizrāde Cēsīs. Šī aizrautīgā, laikmetīgiem ekrāna līdzekļiem veidotā portretfilma skatītājiem dāvās emocijām bagātus, rotaļīgus un izzinošus mirkļus kopā ar teātra režisori Māru Ķimeli.

Leģendārās Latvijas kultūras kanona filmas “Elpojiet dziļi” (režisors Rolands Kalniņš, Imanta Kalniņa mūzika) seansā ar saviem atmiņu stāstiem piedalīsies savulaik skandalozi aizliegtās filmas operators Miks Zvirbulis. Bērnus iepriecinās animācijas filmu programma “Latviešu literatūras ekranizējumi”, bet jauniešu problemātiku asi risinās pašlaik jaunākais latviešu režisors Rūdolfs Miķelsons savā pirmajā spēlfilmā “’Ļaunuma atspulgs”. Būs skatāma arī iepriekšējā gada visgodalgotākā spēlfilma – Jāņa Norda “Mammu, es tevi mīlu”, kuras galveno varoni atveido cēsnieks Kristofers Konovalovs.

Kā norādīja S.Ozoliņa,

īsfilmu seansa programmas kontrasts veidots, lai parādītu, kā uz savu laiku raugās dažādu gadsimtu jaunie režisori.

Ivara Kraulīša romantiskais sešdesmito gadu šedevrs “Baltie zvani” uz ekrāna satiksies ar Latvijas Kultūras akadēmijas jaunās režisores Lindas Lindes studentu filmas “Četri mielasti” varoņiem.

“Man liels prieks, ka ar Vidzemes koncertzāli esam vienojušies par regulāriem latviešu filmu seansiem gada garumā

un arī turpmāk plānojam iepriecināt skatītājus ar visdažādākajām seansu formām – kinolektorijiem, sarunu ar autoriem, jauno filmu pirmizrādēm,” uzsver I.Pitruka.

Pēc S.Ozoliņas teiktā, kino zālē vietu skaits variē no 45 līdz 100 skatītāju sēdvietām un tas aprīkots ar jaunākajām kino demonstrēšanas tehnoloģijām. Kinozāle nosaukta Grāfa fon Zīversa vārdā – jo AS “Cēsu alus” ar šo Premium klases produkta nosaukumu ir sākusi koncertzāles atbalsta programmu.

Vairāk par “Latviešu kino dienas” programmu iespējams uzzināt koncertzāles mājaslapā www.cesukoncertzale.lv.

Jau ziņojām, ka sestdien, 31.maijā un svētdien, 1.jūnijā ar vērienīgiem koncertiem atklāja Vidzemes koncertzāli “Cēsis”, kas ir reģionālas nozīmes daudzfunkciju mākslas centrs.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lat Metaicina darbā RAŽOŠANAS DARBINIEKU metālapstrādes cehā Galvenie amata pienākumi: Detaļu zāģēšana uz lentzāģa Urbšanas darbi Metāla lokšņu ciršana ar giljotīnu Krāsošana Pakošana SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no 900 līdz 1000 EUR/bruto Prasības pretendentiem: Darba pieredze tehnisku uzdevumu veikšanā Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Loģiskā domāšana un veselais saprāts Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Darbā iespējams pieteikties aizpildot aptaujas anketu šeit – http://www.latmet.eu/vakances/ vai sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu: metal@latmet.com Papildus informācija Mob. 26644785 (Mārtiņš) SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (Vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. www.latmet.com Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-20 Kontaktpersona: Mārtiņš

SIA Lat Metaicina darbā Metāla izstrādājumu MONTĒTĀJU Galvenie amata pienākumi: Montēt un sagatavot detaļas Savienot, skrūvēt, iepakot detaļas Montāžas darbi objektos (vārti, žogi, margas u.c. detaļu montāža) SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojum no 900 līdz 1000 EUR/bruto Prasības pretendentiem: Darba pieredze montāžas darbos Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties B kategorijas autovadītāja apliecība Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Darbā iespējams pieteikties aizpildot aptaujas anketu šeit – http://www.latmet.eu/vakances/ vai sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu: metal@latmet.com Papildus informācija Mob. 26169555 (Indra) SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (Vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. www.latmet.com Profesija: METĀLA IZSTRĀDĀJUMU MONTĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-20 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: metal@latmet.com

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt latviešu un krievu valodā (krievu valoda obligāta) Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-11-01 Darba sākšanas datums: 2022-11-01 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri