Valmieras Ziņas

Čempionātā bērniem un jauniešiem “Maxima Superkauss” piedalīsies arī Valmieras hokeja klubs

Šodien, 6. decembrī, tika atklāta bērnu un jauniešu sporta atbalstītāja “Maxima Latvija” un Latvijas Hokeja federācijas (LHF) iniciatīva “Maxima Superkauss”, kas uzsākta kā daļa no bērnu un jauniešu hokeja pieejamības veicināšanas programmas Latvijā. Iniciatīva būs kā jauns motivācijas rīks bērnu un jauniešu hokeja prasmju pilnveidošanai un attīstībai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja čempionāta rīkotāji.

“Maxima Superkauss” ir čempionāts bērniem un jauniešiem, kura ietvaros līdz 2018./2019. gada sezonas noslēgumam jaunie hokejisti visās vecuma grupās (no U9 līdz U17), kopumā sastādot 102 komandas, cīnīsies par īpašu kausu, kuru sezonas noslēgumā iegūs katras grupas labākā komanda. Cīņā par kausu piedalīsies jaunie hokejisti no Rīgas, Mārupes, Daugavpils, Liepājas, Ogres, Brocēnu, Jelgavas, Ozolnieku, Jūrmalas, Talsu, Tukuma, Ventspils un Valmieras hokeja klubiem.

““Maxima Superkauss” ir lielisks stāsta turpinājums jau iesāktajai sadarbībai starp LHF un “Maxima Latvija”. Pateicoties šim projektam, mēs vēl vairāk varēsim veicināt bērnu un jauniešu sporta attīstību mūsu valstī. Arī nākotnē mums ir paredzētas vairākas interesantas atbalsta programmas, par kurām mēs publiski varēsim paziņot jau tuvākajā laikā,”

stāsta Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

”Saskanot kopīgiem mērķiem, aizvadītā gada martā “Maxima Latvija” un Latvijas Hokeja federācija uzsāka sadarbību ar mērķi pilnveidot bērnu un jauniešu hokeja infrastruktūru un treniņu procesus, lai tie kļūtu interesantāki, inovatīvāki un saistošāki bērniem un viņu ģimenēm. Mēs iestājamies par veselīga dzīvesveida kultūru Latvijā un vēlamies redzēt aktīvus, veselus bērnus ar bagātīgu interešu loku. Tādēļ vēlamies padarīt Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku arī mazajiem sportistiem,” atklāj “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

“Latvijas valsts prioritātei vajadzētu būt bērnu un jauniešu fiziskā sagatavotībai. Tas palīdzēs veicināt ar mūsu iedzīvotāju veselības stāvokli, kas ir vissvarīgākā lieta šajā dzīvē. Liels prieks, ka uzņēmums “Maxima Latvija” iesaistās un atbalsta bērnu un jauniešu sportu,”

atklāj Latvijas Hokeja federācijas vecāku padomes priekšsēdētājs Kaspars Eihe.

“Maxima Superkauss” iniciatīvas atklāšanas laikā tika organizēta arī diskusija par bērnu un jauniešu hokeja attīstību Latvijā un sporta veida pieejamību plašākai auditorijai. Diskusijas laikā tika apspriesta Latvijas bērnu un jauniešu hokeja nozares esošā situācija un meklēti risinājumi sporta veida pieejamības vecināšanai. Tāpat tika diskutēts par iespējamajiem finansējuma avotiem un valsts atbalstu jauniešu hokejam, kā arī par izglītības nozīmīgumu jauno hokejistu treniņu procesā. Diskusijā piedalījās LHF valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, LHF sporta direktors Edgars Buncis, bijušais Latvijas izlases hokejists Juris Štāls, LHF Bērnu vecāku padomes priekšsēdētājs Kaspars Eihe un “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras reģionālās vides pārvaldes Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora vecākais inspektors Pretendentam izvirzītās prasības: • Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām. • Augstākā akadēmiskā vai 2.līmeņa augstākā profesionālā izglītība vides zinātnēs (maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību). • Praktiskā darba pieredze specialitātē (pieredze amatā valsts pārvaldē tiks uzskatīta par priekšrocību). • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas svešvalodu zināšanas attiecīgajā profesionālajā jomā. • Labas prasmes darbam ar standarta biroja programmatūru. • Prasme pielietot Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvos aktus vides aizsardzībā. • Izpratne par dokumentu izstrādāšanu un noformēšanu. • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. • B kategorijas vadītāja apliecība. Galvenie amata pienākumi: • Pildīt Valsts civildienesta likumā noteiktos ierēdņa pienākumus. • Veikt vides normatīvo aktu prasību ievērošanas kontroli. • Izskatīt iesniegumus un patstāvīgi sagatavot administratīvos aktus vides aizsardzības jomā. Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) var iesniegt personīgi L.Paegles ielā 13, Valmierā, sūtīt pa e-pastu uz adresi parvalde@valmiera.vvd.gov.lv vai sūtīt pa pastu uz adresi L.Paegles ielā 13, Valmierā, LV-4201, 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas. Tālrunis uzziņām: 64207266. Pretendentu atlase notiks divās kārtās. Otrās kārtas dalībnieki par darba intervijas laikiem tiks informēti atsevišķi. Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-01-02 Darba sākšanas datums: 2019-01-21 Kontaktpersona: Vija Lakuča Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Valsts Vides dienesta Valmieras reģionālā vides pārvalde izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu Valmierā - Atļauju daļas vecākais eksperts (uz noteiktu laiku) Pretendentam izvirzītās prasības: • Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām. • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība vides zinātnēs (maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību). • Praktiskā darba pieredze specialitātē (pieredze amatā valsts pārvaldē tiks uzskatīta par priekšrocību). • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas svešvalodas zināšanas attiecīgajā profesionālajā jomā. • Labas prasmes darbam ar standarta biroja programmatūru. • Prasme pielietot Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvos aktus vides aizsardzībā. • Izpratne par dokumentu izstrādāšanu un noformēšanu. • Labas komunikāciju spējas. Galvenie amata pienākumi: • Pildīt Valsts civildienesta likumā noteiktos ierēdņa pienākumus. • Izskatīt iesniegumus un patstāvīgi gatavot administratīvos aktus vides aizsardzības jomā. Ierēdņa amatam noteikts 10. saimes III līmenis un 10.mēnešalgu grupa. Bruto mēnešalga no 680 līdz 900 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei). Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) var iesniegt personīgi L.Paegles ielā 13, Valmierā, sūtīt pa e-pastu uz adresi parvalde@valmiera.vvd.gov.lv vai sūtīt pa pastu uz adresi L.Paegles ielā 13, Valmierā, LV-4201, līdz 2019.gada 2.janvārim. Tālr. uzziņām 64207266. Pretendentu atlase notiks divās kārtās. Otrās kārtas dalībnieki par darba intervijas laikiem tiks informēti atsevišķi. Profesija: VECĀKAIS EKSPERTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-01-02 Kontaktpersona: Vija Lakuča Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri