Valmieras Ziņas

Ceļu satiksmes negadījumā uz Valmieras – Valkas šosejas cietuši trīs cilvēki (1)

2.decembrī pulksten 13:09 Strenču novadā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 134.kilometrā, automašīnas “Renault” vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā cieta automašīnas vadītāja un divi pasažieri. Policija skaidro notikušo, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Aizvadītājās brīvdienās Vidzemē reģistrēti vairāki gadījumi, kad autovadītāji pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus, sēžoties pie stūres lielā alkohola reibumā. 1.decembrī Burtnieku novadā “VW Golf” vadītājs piedalījās ceļu satiksmē būdams 2,38 promiļu reibumā, savukārt Madonas novadā “Volvo” vadītājam konstatētas 1,3 promiles. 2.decembrī Limbažu novadā “Opel” vadītājs braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un būdams 2,46 promiļu reibumā. Visiem vadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

1.decembrī pulksten 13:00 Limbažu novadā, autoceļa Kalnāres-Viļķene-Šķirstiņi 10.kilometrā, automašīnas “Volvo” vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Pēc notikušā sieviete vērsusies pēc medicīniskās palīdzības. Policija skaidro notikušo.

1.decembrī pulksten 22:00 Limbažu novadā, autoceļa Alkšņi – Lēdurga – Ausmas – Mārstagi 22.kilometrā, automašīnas “Audi” vadītājs, būdams alkohola reibumā, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Vīrietim tika konstatēts 2,37 promiļu reibums, kā arī automašīnā pārvadāta medību bise, tādējādi pārkāpjot ieroču nēsāšanas noteikumus. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.decembrī pulksten 17:50 Pārgaujas novadā, autoceļa Umurga – Cēsīs – Līvi 28.kilometrā, automašīnas “Chevrolet” vadītājs netika galā ar tās vadību, kā rezultātā izslīdēja no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītājs un pasažieris, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušo.

Aizvadītajās dienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 22 ceļu satiksmes negadījumi, kur četros no gadījumiem ir septiņi cietušie. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci vadītāji.  Noformēti 200 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 81 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 30.novembra līdz 3.decembrim, saņemta informācija par 153 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 23 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 40 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Robežnieks - 10.12.2018 Atbildēt

    Izlasīju virsrakstu un nodomāju, ka atgriežas vecie laiki, un mums atkal ir Valmieras- Valkas šoseja. Labi, ka raksts ievieš pilnīgu skaidrību – negadījums noticis ceļa Inčukalns- Valmiera- Igaunijas robeža 134. km! Ja pieņem, ka Inčukalns no Valmieras ir 70 km, bet Valka vēl 50, tātad avārija ir notikusi bāleliņu zemē kaut kur ap Brīvības cīnītāju pieminekli. Kur tad īsti auto avarēja?

Mūsu partneri