Valmieras Ziņas

Burtnieku pašvaldība nākamgad turpinās nodrošināt ēdināšanas maksas atlaides pirmsskolas izglītības iestādēs

Burtnieku novada pašvaldība nākamgad turpinās nodrošināt ēdināšanas maksas atlaides bērniem, kuri apmeklē kādu Burtnieku novada izglītības iestādi, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu, liecina pašvaldības domes sēdes lēmums.

Atlaides tiek piemērotas 100% un 50% apmērā, bet to saņemšanai tiek izvirzīti vairāki nosacījumi. Ēdināšanas maksas atlaidi var piešķirt 100% apmērā mēnesī par katru bērnu, bet ne vairāk kā 2,60 eiro dienā, Burtnieku novadā vairāk nekā sešus mēnešus deklarētām daudzbērnu ģimenēm, ja novadā deklarēti abi bērna vecāki vai personas, kuras pilda vecāku pienākumus un kuru apgādībā atrodas bērni, vai daudzbērnu ģimenēm, kurās ir tikai viens no vecākiem, ir trīs vai vairāk bērni, nav noteikts trūcīgās ģimenes statuss un nav piešķirta ēdināšanas maksas atlaide saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem.

50% atlaidi mēnesī varēs piešķirt par katru bērnu, bet ne vairāk kā 1,30 eiro dienā, Burtnieku novadā vairāk nekā sešus mēnešus deklarētām daudzbērnu ģimenēm, ja novadā deklarēts tikai viens no bērnu vecākiem, kurās aug trīs vai vairāk bērni, nav noteikts trūcīgās ģimenes statuss un nav piešķirta ēdināšanas maksas atlaide saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem, kurš apmeklē kādu Burtnieku novada izglītības iestādi, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu.

100% atlaidi mēnesī par katru bērnu, bet ne vairāk kā 2,60 eiro dienā varēs piešķirt Burtnieku novadā vairāk nekā sešus mēnešus deklarētām ģimenēm, kurās ir bērns ar īpašām vajadzībām, nav noteikts trūcīgās ģimenes statuss un nav piešķirta ēdināšanas maksas atlaide saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem, kurš apmeklē kādu Burtnieku novada izglītības iestādi, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu.

Izņēmuma gadījumā ēdināšanas maksas atlaidi noteikto atlaižu apmērā par katru bērnu mēnesī varēs piešķirt Valmieras pagastā deklarētām daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās ir bērns ar īpašām vajadzībām, ja bērnam nav nodrošināta vieta pirmsskolas izglītības iestādē “Burtiņš”, bet bērns ir uzņemts rindā. Tādi paši nosacījumi tiks piemēroti arī Burtnieku novadā deklarētām daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās ir bērns ar īpašām vajadzībām, ja bērns mācību gadā līdz 2020.gada 30.maijam pabeidz kādu Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi.

Uz atlaidi izņēmuma kārtā varēs pretendēt daudzbērnu ģimene un ģimene, kurā ir bērns ar īpašām vajadzībām, kas ir iegādājusies nekustamo īpašumu Burtnieku novadā un tajā ir vecāku un bērnu deklarētā dzīvesvieta. Noteiktās atlaides attiecināmās arī uz audžuģimenē ievietotiem vai aizbildnībā esošiem bērniem.

Pieprasījumu ēdināšanas maksas atlaidei var iesniegt Burtnieku novada pašvaldības Sociālajā dienestā. Nepieciešams iesniegt arī dokumentus, kuri apliecina atbilstību minētajiem kritērijiem.

Ja ģimene vairs neatbildīs noteikto atlaižu kritērijiem, atlaižu piemērošana tiks pārtraukta. Bērna likumiskajam pārstāvim ir pienākums informēt Burtnieku novada pašvaldības Sociālo dienestu par izmaiņām deklarēšanās adresē un ģimenes sastāvā.

Pašvaldība brīdina, ka apzinātas maldināšanas vai nepatiesas un nepilnīgas informācijas sniegšanas gadījumā, kas varētu ietekmēt tiesības uz šo pabalstu vai tā apmēru, bērnu likumiskajam pārstāvim būs jāatmaksā pašvaldības apmaksātais pabalsts.

Maksa par ēdināšanu tiks pārskaitīta pakalpojuma sniedzējam, kurš nodrošina ēdināšanas pakalpojumu attiecīgajā izglītības iestādē, atbilstoši Burtnieku novada pašvaldības Sociālajā dienestā iesniegtajam rēķinam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri