Valmieras Ziņas

Burtnieku pašvaldība nākamgad turpinās nodrošināt ēdināšanas maksas atlaides pirmsskolas izglītības iestādēs

Burtnieku novada pašvaldība nākamgad turpinās nodrošināt ēdināšanas maksas atlaides bērniem, kuri apmeklē kādu Burtnieku novada izglītības iestādi, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu, liecina pašvaldības domes sēdes lēmums.

Atlaides tiek piemērotas 100% un 50% apmērā, bet to saņemšanai tiek izvirzīti vairāki nosacījumi. Ēdināšanas maksas atlaidi var piešķirt 100% apmērā mēnesī par katru bērnu, bet ne vairāk kā 2,60 eiro dienā, Burtnieku novadā vairāk nekā sešus mēnešus deklarētām daudzbērnu ģimenēm, ja novadā deklarēti abi bērna vecāki vai personas, kuras pilda vecāku pienākumus un kuru apgādībā atrodas bērni, vai daudzbērnu ģimenēm, kurās ir tikai viens no vecākiem, ir trīs vai vairāk bērni, nav noteikts trūcīgās ģimenes statuss un nav piešķirta ēdināšanas maksas atlaide saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem.

50% atlaidi mēnesī varēs piešķirt par katru bērnu, bet ne vairāk kā 1,30 eiro dienā, Burtnieku novadā vairāk nekā sešus mēnešus deklarētām daudzbērnu ģimenēm, ja novadā deklarēts tikai viens no bērnu vecākiem, kurās aug trīs vai vairāk bērni, nav noteikts trūcīgās ģimenes statuss un nav piešķirta ēdināšanas maksas atlaide saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem, kurš apmeklē kādu Burtnieku novada izglītības iestādi, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu.

100% atlaidi mēnesī par katru bērnu, bet ne vairāk kā 2,60 eiro dienā varēs piešķirt Burtnieku novadā vairāk nekā sešus mēnešus deklarētām ģimenēm, kurās ir bērns ar īpašām vajadzībām, nav noteikts trūcīgās ģimenes statuss un nav piešķirta ēdināšanas maksas atlaide saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem, kurš apmeklē kādu Burtnieku novada izglītības iestādi, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu.

Izņēmuma gadījumā ēdināšanas maksas atlaidi noteikto atlaižu apmērā par katru bērnu mēnesī varēs piešķirt Valmieras pagastā deklarētām daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās ir bērns ar īpašām vajadzībām, ja bērnam nav nodrošināta vieta pirmsskolas izglītības iestādē “Burtiņš”, bet bērns ir uzņemts rindā. Tādi paši nosacījumi tiks piemēroti arī Burtnieku novadā deklarētām daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās ir bērns ar īpašām vajadzībām, ja bērns mācību gadā līdz 2020.gada 30.maijam pabeidz kādu Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi.

Uz atlaidi izņēmuma kārtā varēs pretendēt daudzbērnu ģimene un ģimene, kurā ir bērns ar īpašām vajadzībām, kas ir iegādājusies nekustamo īpašumu Burtnieku novadā un tajā ir vecāku un bērnu deklarētā dzīvesvieta. Noteiktās atlaides attiecināmās arī uz audžuģimenē ievietotiem vai aizbildnībā esošiem bērniem.

Pieprasījumu ēdināšanas maksas atlaidei var iesniegt Burtnieku novada pašvaldības Sociālajā dienestā. Nepieciešams iesniegt arī dokumentus, kuri apliecina atbilstību minētajiem kritērijiem.

Ja ģimene vairs neatbildīs noteikto atlaižu kritērijiem, atlaižu piemērošana tiks pārtraukta. Bērna likumiskajam pārstāvim ir pienākums informēt Burtnieku novada pašvaldības Sociālo dienestu par izmaiņām deklarēšanās adresē un ģimenes sastāvā.

Pašvaldība brīdina, ka apzinātas maldināšanas vai nepatiesas un nepilnīgas informācijas sniegšanas gadījumā, kas varētu ietekmēt tiesības uz šo pabalstu vai tā apmēru, bērnu likumiskajam pārstāvim būs jāatmaksā pašvaldības apmaksātais pabalsts.

Maksa par ēdināšanu tiks pārskaitīta pakalpojuma sniedzējam, kurš nodrošina ēdināšanas pakalpojumu attiecīgajā izglītības iestādē, atbilstoši Burtnieku novada pašvaldības Sociālajā dienestā iesniegtajam rēķinam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri