Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā uzsāk rudens lapu savākšanas akciju

Lasīšanas laiks: 2 min

Burtnieku novada pašvaldība no 26. oktobra līdz 20. novembrim organizē rudens lapu savākšanas akciju novada ciematu teritorijās mājsaimniecībām, pie kurām ceļa joslā aug vērtīgie ozoli un citi lapu koki. Lai izmantotu iespēju, sākotnēji jāsazinās ar attiecīgo pagasta pārvaldes vadītāju, lai saskaņotu, ka adresei ir piešķirta bezmaksas lapu savākšana, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Ja atbilde ir pozitīva, tad nepieciešams iegādāties Big–Bag 1,1m3 maisu/-us, kuru cena par jauna (iepriekš nelietota) maisa lietošanu 6.99 EUR/gab. (t.sk 21% PVN), pieļaujamais svars – 1 tonna! Maisus var iegādāties EKO laukumos (Burtnieku novadam tuvākie EKO laukuma punkti: Valmierā, Dzelzceļa ielā 5; Strenčos, Valkas ielā 1a; Rūjienā, Ternejas ielā 12; Alojā, Rīgas ielā 5; Mazsalacā, Pērnavas ielā 16) vai citās tirdzniecības vietās. Iegādājoties maisus, Burtnieku novada pašvaldība aicina sadarboties ar kaimiņiem! Var izmantot arī lietotus maisus, galvenais, lai izmērs ir atbilstošs un ir rokturi.

Lapu izvešana jāpiesaka pagasta pārvaldē līdz 20. novembrim, norādot šādu informāciju: mājas adrese, vieta, kur atstās maisu, tālrunis. Lapu maisus lūdzam neatstāt tiešā ielas malā, taču tiem jābūt novietotiem brīvi piebraucamā vietā (novietoti ārpus sētas). Lapu izvešana tiks atteikta, ja maisos bez lielā koka lapām tiks konstatēts bio atkritumu, dārza augu atliekas (bojāti augļi un dārzeņi, puķes), lielu zaru, būvgružu un sadzīves atkritumu piemaisījums.

Rudens lapu savākšanas akciju organizē Burtnieku novada pašvaldība. Burtnieku novada pagastu pārvalžu kontakti pieejami tīmekļvietnē: burtniekunovads.lv/kontakti.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri