Valmieras Ziņas

Burtnieku novada pašvaldība godina pedagogus un skolu tehnisko darbiniekus

Piektdien, 1. novembrī, Matīšu Tautas namā norisinājās Burtnieku novada pašvaldības izglītības iestāžu svētki “No sirds uz sirdi”. To ietvaros pedagogiem un skolu tehniskajiem darbiniekiem tika pasniegti Burtnieku novada pašvaldības Atzinības raksti.

Ik gadu izglītības iestāžu vadītāji izvirza pedagogus, kuriem vēlas pateikties par atbalstošu ieinteresētību, atsaucību, radošu līdzdalību un pedagoģisko ieguldījumu skolas dzīvē, kā arī skolu tehniskos darbiniekus, kuri apzinīgi veic savus darba pienākumus. Izglītības iestāžu svētkos Burtnieku novada pašvaldības vārdā Atzinības rakstus pasniedza domes priekšsēdētājs Edvīns Straume un domes deputāte Inese Gaumane.

Svētkos godinājām:

Sandru Gūtmani par pašaizliedzību un ieguldījumu pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis” attīstībā, kā arī par aktīvu dalību un izglītojamo iesaistīšanu veselību un fizisko aktivitāšu nostiprinošos pasākumos un projektos.

Elīnu Lukšāni par apzinīgu darbu un ieguldījumu pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis” estētiskā tēla veidošanā.

Burtnieku Ausekļa pamatskolas pedagoģi Ivetu Loginu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un darbu skolas vēstures saglabāšanā.

Ingu Sorokinu par godprātīgu un apzinīgu pienākumu veikšanu Burtnieku Ausekļa pamatskolā.

​Ināru Salacieti par ilgstošu, apzinīgu un precīzu darba pienākumu veikšanu, sniedzot nozīmīgu atbalstu Matīšu pamatskolas pedagoģiskajam personālām, kā arī par aktīvu iesaistīšanos pasākumos.

Matīšu pamatskolas pedagoģi Anitu Āriņu par godprātīgu veikto pedagoģisko darbu bērnu un jauniešu pilsoniskajā audzināšanā un kultūrvēsturisko tradīciju saglabāšanā, par humānās pedagoģijas principu un metožu ieviešanu praksē, par prasmi veicināt izglītojamo spēju attīstību un personības izaugsmi.

Matīšu pamatskolas pedagogu Antonu Karānu par pašaizliedzību, humānismu, augstu profesionālo meistarību un radošo darbību pedagoģiskajā procesā un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā, kā arī par prasmi veicināt izglītojamo spēju attīstību un personības izaugsmi.

Pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” logopēdi Gaidu Bērziņu par ilggadēju radošu darbību un ieguldījumu logopēdes darbā, par sirds siltumu un cieņu attieksmē pret bērniem, nesavtīgu, praktisku dalīšanos pieredzē ar kolēģiem.

Viju Toču par profesionālu darbu pirmsskolas izglītības iestādē “Burtiņš”, gatavību iesaistīties dažādu jautājumu risināšanā un kompetentu padomu sniegšanu sarežģītās situācijās. Par atsaucību, atbalstošu ieinteresētību, sadarbību un izpalīdzību

Sandru Bikmani par profesionālu pedagoģisko ieguldījumu un mērķtiecīgu darbu pirmsskolas izglītības iestādes “Burtiņš” emocionālās vides uzlabošanā. Par sapratni, atsaucību, iejūtību, izpalīdzību un konstruktīvu sadarbību ar kolēģiem.

Kristīni Blūmu no pirmsskolas izglītības iestādes “Burtiņš” par laipno un sirsnīgo attieksmi pret izglītojamiem un kolēģiem. Par atsaucību un humora izjūtu.

Sarmīti Vītolu par teicamu sava darba pienākumu izpildi un ieguldījumu pirmsskolas izglītības iestādes “Burtiņš” koptēla veidošanā.

Agitu Šķisti par nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītības iestādes “Burtiņš” materiālās bāzes uzlabošanā un papildināšanā. Par radošumu, atsaucību, ieinteresētību, mērķtiecīgu neatlaidību un atbildību, pildot savus darba pienākumus.

Kristīni Gobu par aktīvu un radošu darbošanos Burtnieku novada pašvaldības skolu karjeras pasākumu organizēšanā un izglītojošu nometņu vadīšanā.

Sandu Brenneri no Rencēnu pamatskolas par radošu, ieinteresētu un atbildīgu ikdienas darbu, ieviešot kompetencēs balstītu izglītības īstenošanu pirmsskolā.

Ēveles pamatskolas pedagoģi Ilzi Kurti par ilggadēju pedagoģisko darbu un ieguldījumu jauniešu patriotiskajā audzināšanā.

Antiju Baldiņu par ilggadēju apzinīgu darbu un ieguldījumu Ēveles pamatskolas estētiskā tēla veidošanā.

Elvi Poruku par entuziasmu, veicot darba pienākumus Ēveles pamatskolā, par aktīvu darbošanos pasākumu un sporta sacensību organizēšanā.
Dainu Gaļimsku par apzinīgu, kārtīgu darbu Ēveles pamatskolas sakopšanā un skolas kārtības uzturēšanā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri