Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā notvertas divas personas par ielaušanos mājā

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 18. janvāra līdz 21. janvārim, saņemta informācija par 213 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 33 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 70 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 33 nodarījumi pret īpašumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Naktī uz 20. janvāri Burtnieku novadā notvertas divas personas par ielaušanos dzīvojamā mājā. Mājas īpašnieki pamanot, ka mājā notiek kāda kustība, konstatēja, ka īpašumā atrodas nevēlamas personas. Policija saistībā ar noziedzīgo nodarījumu aizturējusi divus vīriešus un turpina izmeklēt notikušā apstākļus. Abas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par veiktām zādzībām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

19. janvārī Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā autoceļa Liepna – Beja posmā tika apzagta stāvēšanai novietotā automašīna. Konstatēts, ka, izsitot vadītāja durvju logu, no transportlīdzekļa nozagts maks ar naudu un dokumentiem. Uzsākts kriminālprocess. Apstākļi tiek skaidroti. 

19. janvārī pulksten 18.00 Amatas novada Drabešu pagastā autoceļa Drabeši – Līvi 3. kilometrā automašīnas „Renault Megane“ vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā iesaistītās personas – transportlīdzekļa vadītāja un pasažieris,  nākamajā dienā paši vērsās pēc medicīniskās palīdzības. Policija skaidro notikušo.

19. janvārī pulksten 14.45 Burtnieku novadā konstatēts, ka no pagalma nozagta gaļas žāvētava. Materiālie zaudējumi 200 EUR apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Naktī uz 20. janvārī Limbažos pie kādas personas atrastas 460 cigaretes bez Latvijas republikas akcīzes markām. Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.

20. janvārī pulksten 12.57 Valkas novada Vijciema pagastā autoceļa Smiltene – Valka 19. kilometrā automašīnas „Volvo“ vadītājs neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Negadījumā cieta automašīnā esošās pasažieres. Visas četras meitenes bija nepilngadīgas. Cietušās nogādātas medicīnas iestādē. Policija konstatēja, ka jaunietis, kurš vadījis transportlīdzekli, to darījis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policija turpina izmeklēt notikušo.

20. janvārī pulksten 14.05 Apes novada Virešu pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 151. kilometrā automašīnas „Mercedes Benz“ vadītājs, uzsākot apdzīšanas manevru, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un apgāzās. Cietušais nogādāts slimnīcā. 

Aizvadītajās dienās pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies septiņi automašīnu vadītāji un viens velosipēda vadītājs. Četros gadījumos personas braukušas bez jebkāda veida transportlīdzekļa tiesībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri