Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā notvertas divas personas par ielaušanos mājā

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 18. janvāra līdz 21. janvārim, saņemta informācija par 213 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 33 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 70 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 33 nodarījumi pret īpašumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Naktī uz 20. janvāri Burtnieku novadā notvertas divas personas par ielaušanos dzīvojamā mājā. Mājas īpašnieki pamanot, ka mājā notiek kāda kustība, konstatēja, ka īpašumā atrodas nevēlamas personas. Policija saistībā ar noziedzīgo nodarījumu aizturējusi divus vīriešus un turpina izmeklēt notikušā apstākļus. Abas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par veiktām zādzībām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

19. janvārī Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā autoceļa Liepna – Beja posmā tika apzagta stāvēšanai novietotā automašīna. Konstatēts, ka, izsitot vadītāja durvju logu, no transportlīdzekļa nozagts maks ar naudu un dokumentiem. Uzsākts kriminālprocess. Apstākļi tiek skaidroti. 

19. janvārī pulksten 18.00 Amatas novada Drabešu pagastā autoceļa Drabeši – Līvi 3. kilometrā automašīnas „Renault Megane“ vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā iesaistītās personas – transportlīdzekļa vadītāja un pasažieris,  nākamajā dienā paši vērsās pēc medicīniskās palīdzības. Policija skaidro notikušo.

19. janvārī pulksten 14.45 Burtnieku novadā konstatēts, ka no pagalma nozagta gaļas žāvētava. Materiālie zaudējumi 200 EUR apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Naktī uz 20. janvārī Limbažos pie kādas personas atrastas 460 cigaretes bez Latvijas republikas akcīzes markām. Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.

20. janvārī pulksten 12.57 Valkas novada Vijciema pagastā autoceļa Smiltene – Valka 19. kilometrā automašīnas „Volvo“ vadītājs neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Negadījumā cieta automašīnā esošās pasažieres. Visas četras meitenes bija nepilngadīgas. Cietušās nogādātas medicīnas iestādē. Policija konstatēja, ka jaunietis, kurš vadījis transportlīdzekli, to darījis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policija turpina izmeklēt notikušo.

20. janvārī pulksten 14.05 Apes novada Virešu pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 151. kilometrā automašīnas „Mercedes Benz“ vadītājs, uzsākot apdzīšanas manevru, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un apgāzās. Cietušais nogādāts slimnīcā. 

Aizvadītajās dienās pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies septiņi automašīnu vadītāji un viens velosipēda vadītājs. Četros gadījumos personas braukušas bez jebkāda veida transportlīdzekļa tiesībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri