Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā notiks rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

Lai atbalstītu Burtnieku novada teritorijas sakārtošanu un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu,  Burtnieku novada pašvaldība organizēs rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju. Akcija tiks rīkota sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “ZAAO”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Lielgabarīta konteineri Burtnieku novadā tiks izvietoti, sākot ar 2020. gada 25. septembri. Līdz ko konteiners tiks piepildīts, tas tiks aizvests, vietā citu nenovietojot. Akcijas rīkotāji jau iepriekš atvainojas, ja kāds nepagūs atbrīvoties no kāda nestandarta lielgabarīta atkrituma.

Lielgabarīta atkritumu konteineru izvietošanas grafiks:

25.09.  Vecatē, laukumā aiz kultūras centra (22m3);
25.09.  Vecates pagasta “Rūdekas” starp daudzdzīvokļu mājām (22m3);
25.09. Ēveles centrā “vecā” bērnudārza laukumā (22m3);
25.09. Ēveles pagasta Dakstos uz asfaltētā laukuma pie pieturas (16m3);
25.09. Ozolu iela 2, Valmieras pagasts (30m3);
25.09. Ābeļu un Birzītes ielas krustojums Valmiermuižā (30m3);
25.09.  Rūpniekos Valmieras pagastā, laukumā pie “Rūpnieki 5” (30m3);
25.09.  Vecates pagasta Austrumos (22m3);

02.10. Rencēnos Valkas ielā 5A, pie katlu mājas (30m3);
02.10. Rencēnu pagasta Lizdēnos, uz laukuma pie katlu mājas (22m3);
02.10. Rencēnu pagasta Bukas centrā (pie akmens mājas) (22m3);
02.10. Burtnieku centrā, stāvlaukumā pie autobusa pieturas (30m3);
02.10. Upes iela 22, Matīši, šķiroto atkritumu laukumā (22m3);
02.10. Viestura laukumā 2a, Valmieras pagastā, pie katlu mājas (30m3).

Burtnieku novada pašvaldība atgādina, ka lielgabarīta atkritumu konteinerā var ievietot: mēbeles, matračus, paklājus, izjauktas elektrotehnikas ierīces, metāllūžņus un citus lielākus sadzīves priekšmetus (nolietota santehnika), ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Lielgabarīta atkritumi nav nešķiroti sadzīves atkritumi, riepas, būvgruži un šīferis. Lai taupītu vietu, iedzīvotājus aicina mēbeles sadalīt, kā arī lielgabarīta atkritumus neatstāt blakus konteineriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri