Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā notiks rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

Lai atbalstītu Burtnieku novada teritorijas sakārtošanu un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu,  Burtnieku novada pašvaldība organizēs rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju. Akcija tiks rīkota sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “ZAAO”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Lielgabarīta konteineri Burtnieku novadā tiks izvietoti, sākot ar 2020. gada 25. septembri. Līdz ko konteiners tiks piepildīts, tas tiks aizvests, vietā citu nenovietojot. Akcijas rīkotāji jau iepriekš atvainojas, ja kāds nepagūs atbrīvoties no kāda nestandarta lielgabarīta atkrituma.

Lielgabarīta atkritumu konteineru izvietošanas grafiks:

25.09.  Vecatē, laukumā aiz kultūras centra (22m3);
25.09.  Vecates pagasta “Rūdekas” starp daudzdzīvokļu mājām (22m3);
25.09. Ēveles centrā “vecā” bērnudārza laukumā (22m3);
25.09. Ēveles pagasta Dakstos uz asfaltētā laukuma pie pieturas (16m3);
25.09. Ozolu iela 2, Valmieras pagasts (30m3);
25.09. Ābeļu un Birzītes ielas krustojums Valmiermuižā (30m3);
25.09.  Rūpniekos Valmieras pagastā, laukumā pie “Rūpnieki 5” (30m3);
25.09.  Vecates pagasta Austrumos (22m3);

02.10. Rencēnos Valkas ielā 5A, pie katlu mājas (30m3);
02.10. Rencēnu pagasta Lizdēnos, uz laukuma pie katlu mājas (22m3);
02.10. Rencēnu pagasta Bukas centrā (pie akmens mājas) (22m3);
02.10. Burtnieku centrā, stāvlaukumā pie autobusa pieturas (30m3);
02.10. Upes iela 22, Matīši, šķiroto atkritumu laukumā (22m3);
02.10. Viestura laukumā 2a, Valmieras pagastā, pie katlu mājas (30m3).

Burtnieku novada pašvaldība atgādina, ka lielgabarīta atkritumu konteinerā var ievietot: mēbeles, matračus, paklājus, izjauktas elektrotehnikas ierīces, metāllūžņus un citus lielākus sadzīves priekšmetus (nolietota santehnika), ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Lielgabarīta atkritumi nav nešķiroti sadzīves atkritumi, riepas, būvgruži un šīferis. Lai taupītu vietu, iedzīvotājus aicina mēbeles sadalīt, kā arī lielgabarīta atkritumus neatstāt blakus konteineriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: Vadīt un apkalpot traktora tehniku; Uzturēt traktoru un iekārtas tehniskajā kārtībā; Veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Koku izzāģēšana , celmu frēzēšana Zāles pļaušana ar rokas un mehanizētiem instrumentiem. Prasības: Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; Pieredze traktora tehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā; Traktora tehnikas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu Sociālās garantijas atalgojums-pastāvīgā stundas tarifa likme no EUR 4,75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% Pieteikties līdz 2020.gada 7.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 26568960.

Mūsu partneri