Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā norisināsies Latvijas Veselības nedēļa

Šogad jau 7. reizi visā Latvijā no 28. maija līdz 3. jūnijam starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros norisinās Latvijas veselības nedēļa.

Latvijas veselības nedēļu jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju. Veselības nedēļai veltītie pasākumi norisinās vairākās Eiropas valstīs vienlaicīgi: piemēram, 2017. gadā MOVE Week piedalījās 38 valstis, tostarp arī Latvija, kur dalībnieku skaits pārsniedza 56 tūkstošus.

Arī Burtnieku novada pagasti un mācību iestādes aktīvi piedalās Veselības nedēļā, organizējot dažādus pasākumus visas nedēļas garumā.

PII “Zīļuks”, Rencēnu pag., sportiskais grafiks no 28. maija līdz 3. jūnijam:

28.05. – Rīta rosme; Spēles ar bumbām;
29.05. – Rīta rosme; Kross b/d teritorijā;
30.05. – Rīta rosme; Pārgājiens Rencēni – Zelti – Rencēni;
31.05. – Rīta rosme; Dejošana prasmju apgūšana;
01.06. – Rīta rosme; Jautrās stafetes.

PII “Sienāzītis”, Burtnieku pag., sportiskās aktivitātes visas nedēļas garumā: bumbas mešana grozā, skriešana, tāllēkšana no vietas u.c.

PII “Burtiņš”, Valmieras pag., no 28. – 30.maija notiks iknedēļas peldēšanas un sporta nodarbības. 31.maijā Sporta diena Veselības nedēļas ietvaros – Varavīksnes spēle. Piedalīsies visi PII “Burtiņš” bērni un kolektīvs.

Matīšu pamatskolā 29. maijā norisināsies Veselības diena, kura skolēniem būs iespēja izglītoties, sportot, gūt prieku!

1.daļa:

Nodarbības vada VUGD un Elektrum pārstāvji:

  •     “Esi uzmanīgs uz ūdens!”
  •     “Esi uzmanīgs ar elektrību!”
  •     “Esi drošs uz ceļa!”

2.daļa: skaitām kilometrus, lēcienus, stundas, reizes…

  •     Krājam kilometrus (skrējiens, km).
  •     Cik tālu varam aizlekt? (tāllēkšana, km).
  •     Meitenēm lēcieni ar auklu (reizes).
  •     Zēniem pievilkšanās pie stieņa (reizes).
  •     Futbola bumbas žonglēšana (reizes).
  •     Volejbola piespēles (reizes).
  •      Plankings uz laiku (stundas).

3.daļa: Komandu spēles “Dvieļubols”, “Zviedru karaļi”.

PII “Namiņš”, Matīšu pag., 29. maija rītā rīko sportisku aktivitāti pavasara noskaņās- “Sējas laiks pie Minjoniem”, kur bērni un pieaugušie:

1. mēros paugurauno ceļu līdz traktoram,

2. otrajā stafetē notiks zemes apstrāde,

3. trešajā- sēšanas darbi.

Vēl nav zināms vai ieradīsies Bobs, Kevins vai Stjuarts, bet visi tiks ierauti jautrās stafetēs.

Burtnieku Ausekļa pamatskolā 30. maijā sadarbībā ar skolas vecāku padomi tiks organizēta Ģimeņu sporta diena, kurā skolēni un vecāki piedalīsies 9 atraktīvās un jautrās stafetēs.

Lizdēnu ciematā 2. jūnijā notiks izziņas pārgājiens “Lizdēni senāk un tagad”. Plkst. 13.00 pulcēšanās pie Lizdēnu zāles. Aicināti piedalīties gan lieli, gan mazi, jauni un mūžam jauni ar un bez pārgājiena pieredzes. Pārgājienā var doties pa vienam, ar ģimeni vai kopā ar draugiem.

“Dosimies izpētes ceļojumā pa takām, ceļiem, pāri laukiem, cauri parkam, lai iepazītu un izzinātu Lizdēnu ciemata vēsturi, tiktos ar esošajiem, darbīgajiem cilvēkiem. Tiks izdalītas kartes ar atzīmētiem kontrolpunktiem, katrā vietā būs kāda aktivitāte. Balvas tiem, kas precīzāk būs izpildījuši uzdevumus.”

Burtnieku novadā no 28. maija līdz 24. augustam

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, kā arī mudinātu iedzīvotājus ikdienā vairāk laika veltīt aktīvai atpūtai, Burtnieku novada pašvaldība Latvijas veselības nedēļas (starptautiskais projekts “NowWeMOVE”) ietvaros – 28. maijā dod startu vasaras izaicinājumam “Esi aktīvs Burtnieku novadā”. Ikviens novada iedzīvotājs aicināts piedalīties virtuālajos izaicinājumos, izmantojot mobilo aplikāciju „Endomondo”, un uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: „Burtnieks soļo!” „Burtnieks skrien!” vai „Burtnieks brauc ar velo!”. Lasīt vairāk

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri