Valmieras Ziņas

Burtnieku novada MJIC aizvadīts Valmieras KŽDC kausa 2017 izcīņas 5. posms

Sestdien, 25.novembrī, Burtnieku novada MJIC telpās notika Valmieras KŽDC kausa 2017 izcīņas priekšpēdējais, 5. posms, galda hokejā. Tā kā tehnisku iemeslu dēļ uz šo posmu nevarēja ierasties Cēsu galda hokejisti, dalībnieku skaits nebija tik kupls kā ierasts – šoreiz 11. Salīdzinoši nelielais dalībnieku skaits ienesa korekcijas ierastajā izspēles kārtībā, t.i., šajā posmā visi dalībnieki spēlēja vienā kopējā grupā, un tika izspēlēti divi apļu turnīri. Pēc abām apļu turnīru kārtām 8 labākie spēlēja izslēgšanas spēlēs – play-off.

Interesanti, ka jau izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ¼ finālā tikās, vadoties pēc Pasaules reitinga, abi spēcīgākie šī posma dalībnieki – Emīls Krasts, kurš apļu turnīrus beidza kā pirmais, un Kristaps Riekstiņš, kurš play-off iekļuva kā astotais. Ja iepriekšējā posmā šajā duelī labāks bija Kristaps, tad šoreiz pārāks izrādījās Emīls uzvarot Kristapu sērijā līdz trīs uzvarām ar 3:0 (3:2p, 2:1, 2:1). Arī nākamajā kārtā ½ finālā Emīlam nācās krietni pasvīst, jo pretī stājās progresējošais Roberts Pelšs, kuram tikai viens solis pietrūka, lai iekļūtu finālā, jo jau trešajā ½ fināla spēlē Roberts varēja kļūt par sērijas uzvarētāju. Šoreiz pārāks bija Emīls ar rezultātu sērijā 3:2 (3:5, 1:2, 3:2p, 2:0, 3:0). Cīņā par 3.vietu interesants bija Sanda Krasta un Roberta Pelša duelis, jo visās sērijas spēlēs bija nepieciešams pagarinājums. Ar rezultātu 3:1 (3:4p, 1:0p, 2:1p, 4:3p) uzvarēja Sandis. Arī fināls starp Emīlu Krastu un Rolandu Riekstiņu bija gana saspringts, jo, lai noskaidrotu labāko, bija nepieciešams maksimālais spēļu skaits, kurā spēcīgāks ar 3:2 (4:2, 1:4, 1:2p, 2:1, 4:2) izrādījās Emīls.

Atsevišķi tika vērtēti Superjunioru grupas dalībnieki. Tajā, kā ierasts, spēcīgākais bija Kristaps Riekstiņš, atstājot aiz sevis Kristiānu Auziņu un Ralfu Auziņu. Tā kā kopvērtējumā tiek vērtēti pieci labākie posmi no sešiem, un Kristaps ir uzvarējis visos piecos posmos, tad viņu jau pirms pēdējā posma var kronēt kā Superjunioru grupas uzvarētāju. Savukārt pārējo godalgoto vietu ieguvēji tiks noskaidroti pēdējā 6.posmā.

Sacensību organizatori un dalībnieki izsaka lielu paldies Burtnieku MJIC vadītājai Daigai Kīnai un Burtnieku novada pašvaldībai par sagādātajām balvām un gardajām pusdienām.

Valmieras KŽDC Kausa 2017 izcīņas pēdējais 6. posms notiks 16. decembrī Valmierā, Stacijas ielā 26, plkst. 10.00. Pieteikšanās turnīram pie tiesneša Jāņa Rektiņa pa tālr. 26346943.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri