Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā deputātes pilnvaras nolikusi sociālā darbiniece Troiņikova

Burtnieku novada domes deputātes pilnvaras pirms laika nolikusi sociālā darbiniece Solveiga Troiņikova, noskaidroja aģentūra LETA.

Deputāte aizvadītā gada izskaņā vērsusies pašvaldībā ar iesniegumu, lūdzot pēc pašas vēlēšanos atbrīvot viņu no deputātes amata.

Troiņikova 2017.gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēta no saraksta “Gods kalpot mūsu Latvijai”. Centrālās vēlēšanu komisijas informācija liecina, ka pašvaldību vēlēšanās Burtnieku novada domē no “Gods kalpot mūsu Latvijai” saraksta tika ievēlēti divi pārstāvji.

Stājoties deputātes amatā, Troiņikova savā amatpersonas deklarācijā bija norādījusi, ka viņai pieder dzīvoklis Valmierā un viņas parādsaistības ir 28 617 eiro.

Nākamais pretendents uz deputāta amatu no saraksta “Gods kalpot mūsu Latvijai” ir sociālais darbinieks Jānis Zauers. Viņš vēlēšanās ieguvis 299 balsis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri