Valmieras Ziņas

Burtnieku MJIC norisinājās nodarbība „Es par Tevi, Tu par mani”

Mērķtiecīgs, pilns cīņasspara, aktīvs… tāds ir jaunietis, kurš mūsdienās ir spējīgs konkurēt darba tirgū. Bet vai paši jaunieši izvirza sev mērķus, tiecas uz tiem vai sapņo par nākotni ilgtermiņā?

17. aprīlī Burtnieku MJIC norisinājās nodarbība „Es par Tevi, Tu par mani”, kur Burtnieku novada pamatskolu 8.-9.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties aktivitātēs kopā ar izaugsmes trenerēm Ievu Elvīru Garjāni un Mariku Rudzīti Griķi. Jaunieši stāstīja viens otram par saviem šobrīd nospraustajiem dzīves mērķiem, kopā ar trenerēm mācījās iepazīt sevi, saprast, kā sasniegt savu pašreiz izvirzīto mērķi un kā turpināt izvirzīt nākamos, kad esošais sasniegts. Jaunieši bija pārsteigti par faktu, ka 1/3 daļu dzīves viņi noguļ, ievērojams laiks aiziet dažādās ikdienas aktivitātēs un neatliek laika savu mērķu piepildīšanai vai pašizaugsmei. Tādēļ jānosprauž termiņš un pašiem jārīkojas! 

Nodarbību vadītājas aicināja jauniešus turpināt sapņot par lielām lietām, aicināja gribēt sasniegt savus augstos, lielos mērķus un rīkoties!     

Pasākums skolēniem norisinājās ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri