Valmieras Ziņas

Burtnieku galda hokejistu komanda kļūst par Latvijas čempioniem junioru konkurencē

Sestdien, 18.janvārī, Rīgā notika 2020.gada Latvijas čempionāts komandām galda hokejā un 2019/2020 sezonas Amatieru Līgas 3.posma sacensības. No mūsu puses galda hokejistiem augstāko rezultātu sasniedza Burtnieku novada MJIC komanda, kura izcīnīja Latvijas čempionu titulu junioru komandu konkurencē un 5.vietu kopējā konkurencē.

Latvijas Komandu čempionāts galda hokejā šogad kopā pulcēja 14 komandas no dažādām Latvijas pusēm. Turnīra sākuma stadijā komandas izspēlēja grupu turnīru (pa 3-4 komandām grupā), pēc kura komandas tika sadalītas pa līgām.

Burtnieku novada MJIC junioru komanda tika iedalīta grupā kopā ar divām Rīgas BJC ‘’Laimīte” pieaugušo komandām, kuru sastāvos spēlēja arī divi Pasaules čempioni – vienā Edgars Caics un otrā Atis Sīlis. Lai cerētu uz augstu vietu, Burtnieku junioriem bija jāuzvar vismaz viena no šīm komandām. Tas arī izdevās, Burtnieku juniori spēļu sērijā ar 7:5 pieveica BJC “Laimīte 2” komandu un iekļuva 1.līgā.

Līgu turnīru Burtnieku galda hokejisti beidza kā piektie visu komandu kopvērtējumā un kā pirmie junioru komandu konkurencē, bet tas vēl negarantēja junioru čempionu titulu. Labākās divas junioru komandas tikās vēlreiz, lai 16 spēļu sērijā noskaidrotu Latvijas čempionus junioru konkurencē. Burtnieku novada MJIC junioriem pretī stājās Rīgas BJC “Laimīte” juniori. Spēļu sērija beidzās neizšķirti 7:7, kas paredzēja, ka čempionu titulu izšķirs kapteiņu spēle. Tajā spēcīgāks bija Burtnieku kapteinis Kristaps Riekstiņš, kurš ar rezultātu 4:2 pieveica BJC “Laimīte” junioru komandas kapteini Silvestru Bružēvicu. Burtnieku novada MJIC junioru komandas sastāvā spēlēja Kristaps Riekstiņš, Rolands Riekstiņš, Ritvars Felkers, Kristers Lubāns un Kristiāns Auziņš.

Burtnieku galda hokejistus komandu čempionātā pārstāvēja arī Jānis Lubāns, kurš apvienotajā Burtnieku MJIC / Rīgas 69.vidusskolas junioru komandas sastāvā izcīnīja 4.vietu junioru konkurencē. Savukārt Regnārs Vazoliņš Inčukalna GHK / Valmieras JC “Vinda” apvienotās junioru komandas sastāvā tika pie 5.vietas junioru komandu konkurencē.

Amatieru Līgas 3.posmā 2.vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Burtnieku novada MJIC pārstāve Katrīna Ļihačova. Katrīnai 2.vieta arī visu trīs posmu kopvērtējumā. Savukārt Junioru U14 grupā 4.vieta valmierietim Lūkasam Jurkam, bet 5.vieta Edgaram Putniņam (VJC “Vinda”). Edgaram šobrīd 3.vieta visu 3 posmu kopvērtējumā Junioru U14 konkurencē. Līdz Amatieru Līgas 2019/2020 sezonas beigām atlikuši vēl 3 posmi.

Visi šo sacensību rezultāti atrodami Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri