Valmieras Ziņas

Burtnieku galda hokejistu komanda kļūst par Latvijas čempioniem junioru konkurencē

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 18.janvārī, Rīgā notika 2020.gada Latvijas čempionāts komandām galda hokejā un 2019/2020 sezonas Amatieru Līgas 3.posma sacensības. No mūsu puses galda hokejistiem augstāko rezultātu sasniedza Burtnieku novada MJIC komanda, kura izcīnīja Latvijas čempionu titulu junioru komandu konkurencē un 5.vietu kopējā konkurencē.

Latvijas Komandu čempionāts galda hokejā šogad kopā pulcēja 14 komandas no dažādām Latvijas pusēm. Turnīra sākuma stadijā komandas izspēlēja grupu turnīru (pa 3-4 komandām grupā), pēc kura komandas tika sadalītas pa līgām.

Burtnieku novada MJIC junioru komanda tika iedalīta grupā kopā ar divām Rīgas BJC ‘’Laimīte” pieaugušo komandām, kuru sastāvos spēlēja arī divi Pasaules čempioni – vienā Edgars Caics un otrā Atis Sīlis. Lai cerētu uz augstu vietu, Burtnieku junioriem bija jāuzvar vismaz viena no šīm komandām. Tas arī izdevās, Burtnieku juniori spēļu sērijā ar 7:5 pieveica BJC “Laimīte 2” komandu un iekļuva 1.līgā.

Līgu turnīru Burtnieku galda hokejisti beidza kā piektie visu komandu kopvērtējumā un kā pirmie junioru komandu konkurencē, bet tas vēl negarantēja junioru čempionu titulu. Labākās divas junioru komandas tikās vēlreiz, lai 16 spēļu sērijā noskaidrotu Latvijas čempionus junioru konkurencē. Burtnieku novada MJIC junioriem pretī stājās Rīgas BJC “Laimīte” juniori. Spēļu sērija beidzās neizšķirti 7:7, kas paredzēja, ka čempionu titulu izšķirs kapteiņu spēle. Tajā spēcīgāks bija Burtnieku kapteinis Kristaps Riekstiņš, kurš ar rezultātu 4:2 pieveica BJC “Laimīte” junioru komandas kapteini Silvestru Bružēvicu. Burtnieku novada MJIC junioru komandas sastāvā spēlēja Kristaps Riekstiņš, Rolands Riekstiņš, Ritvars Felkers, Kristers Lubāns un Kristiāns Auziņš.

Burtnieku galda hokejistus komandu čempionātā pārstāvēja arī Jānis Lubāns, kurš apvienotajā Burtnieku MJIC / Rīgas 69.vidusskolas junioru komandas sastāvā izcīnīja 4.vietu junioru konkurencē. Savukārt Regnārs Vazoliņš Inčukalna GHK / Valmieras JC “Vinda” apvienotās junioru komandas sastāvā tika pie 5.vietas junioru komandu konkurencē.

Amatieru Līgas 3.posmā 2.vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Burtnieku novada MJIC pārstāve Katrīna Ļihačova. Katrīnai 2.vieta arī visu trīs posmu kopvērtējumā. Savukārt Junioru U14 grupā 4.vieta valmierietim Lūkasam Jurkam, bet 5.vieta Edgaram Putniņam (VJC “Vinda”). Edgaram šobrīd 3.vieta visu 3 posmu kopvērtējumā Junioru U14 konkurencē. Līdz Amatieru Līgas 2019/2020 sezonas beigām atlikuši vēl 3 posmi.

Visi šo sacensību rezultāti atrodami Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

  SIA “ZAAO” VRN 44103015509 SIA "ZAAO" ir viens no vadošajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā, un mēs meklējam jaunu kolēģi, kurš vēlas iesaistīties mūsu pakalpojumu nodrošināšanā Vidzemes iedzīvotājiem. Aicinām pievienoties savai komandai Atkritumvedēja vadītāju Pienākumi: Sadzīves atkritumu, lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana Pārvietot konteinerus (fizisks darbs) un strādāt ar hidrauliskajiem manipulatoriem, ievērojot darba drošības noteikumus Strādājot lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem Ievērot uzņēmumā izstrādāto atkritumu savākšanas pakalpojumu sniegšanas kārtību. Mēs piedāvājam: Stabilu darbu dinamiskā un uz attīstību vērstā uzņēmumā Pilnu darba slodzi ar summētā darba laika uzskaiti, uz nenoteiktu laiku Labus darba apstākļus Bruto atalgojumu sākot no 1260 EUR mēnesī Piemaksas par papildus darba apjomu Transporta bāzes vieta: "Brandeļi", Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba apģērbu atbilstoši sezonai Draudzīgu un atbalstošu komandu Darbam nepieciešamās apmācības un kolēģu atbalstu pārbaudes laikā Sociālās garantijas Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas Mēs sagaidām: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība  C kategorijas autovadītāja apliecība; 95.kods Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem Labas tehniskās zināšanas Prasme rīkoties ārkārtas situācijās Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru Organizatoriskās prasmes Augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību. Pieteikties:  Pieteikties: CV (dzīves apraksts) lūdzam sūtīt pa e-pastu darbs@zaao.lv līdz 2026.gada 06.jūlijam. Tālrunis uzziņām 26207402. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-07-06 Kontaktpersona: Personāla daļa

Mūsu partneri