Valmieras Ziņas

Burtnieku galda hokejisti ar panākumiem startē Latvijas čempionātā 2019

Sestdien, 2.martā, Inčukalnā notika Latvijas čempionāts galda hokejā, kurā piedalījās 101 dalībnieks no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Šogad čempionātā tika apvienoti divi turnīri vienā – Latvijas čempionāts Open klasē un Amatieru līgas 5.posms. Ziemeļvidzemi sacensībās pārstāvēja 12 dalībnieki no Valmieras, Burtniekiem un Rencēniem.

Čempionāts sākās ar kvalifikācijas turnīru amatieriem, pēc kura labākie amatieri kvalificējās pamatturnīram Open klasē. Amatieru līgā pie pirmā goda pjedestāla tika Burtnieku novada MJIC galda hokejists Ritvars Felkers, kurš izcīnīja 1.vietu junioru konkurencē un 2.vietu kopējā konkurencē. Cienījami Amatieru līgā cīnījās arī jaunā burtnieciete Katrīna Ļihačova, kurai izdevās izcīnīt 4.vietu dāmu konkurencē jau savās pirmajās šāda līmeņa sacensībās. Jāpiebilst, ka tikai viena uzvarēta spēle Katrīnai pietrūka, lai viņa kāptu uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Open klases pamatturnīrā labākais no mūsu puses galda hokejistiem bija Burtnieku novada MJIC pārstāvis Kristaps Riekstiņš, kurš izcīnīja kausu par uzvaru 2.līgas sacensībās. Kopējā vērtējumā Kristapam 25.vieta. Savukārt Kristapa brālis Rolands Riekstiņš izcīnīja kausu, uzvarot visus izslēgšanas spēļu turnīrā līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem.

Par Latvijas čempionu Open klasē šogad kļuva vairākkārtējs šī titula ieguvējs Edgars Caics, kurš atstāja aiz sevis Valtu Smagaru (2.vieta) un Ati Sīli (3.vieta). Ar visiem šo sacensību rezultātiem var iepazīties Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri