Valmieras Ziņas

Brīvdienās Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma 19 izsaukumus

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 19.jūlija plkst. 6.30 līdz 22.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl četri bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Šonakt plkst. 00.39 tika saņemts izsaukums uz Alojas novada Alojas pagastu, kur dega vienstāvu neapsaimniekotas ēkas jumts 80m2 platībā. Plkst. 3.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Lāčplēša ielā Valmierā, kur dega atkritumi 1m2 platībā, Rūpniecības ielā Madonā, kur dega meža zemsedze 20m2 platībā, Beverīnas novada Brenguļu pagastā, kur dega nopļauta zāle 300m2 platībā, Pasta ielā Apē, kur pirtī dega starpstāvu pārsegums un griesti 1m2 platībā, Jūrmalas ielā Salacgrīvā, kur dega sausā zāle 80m2 platībā, Alojas novada Alojas pagastā, kur dega atkritumi 3m2 platībā, kā arī Cesvainē, kur dega koka dobums 1m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nokļuvušam dzīvniekam, vakar Gulbenes novada Tirzas pagastā ugunsdzēsēji glābēji no aptuveni 20 metru augsta koka nocēla kaķi, kurš tur atradās vairākas dienas, un tika nodots saimnieku rokās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viesnīca „Naktsmājas” izsludina konkursu Vakancei saimniecības dienestā uz noteiktu laiku (ar iespēju turpināt sadarbību): ISTABENE   Galvenās prasības kandidātiem: · Augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; · Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Krievu vai angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas. Piedāvājam: · Darbu draudzīgā un profesionālā kolēģu komandā; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums:Stundas tarifa likme (pirms nodokļu nomaksas)– no 3.30 €/h līdz 3.65 €/h · Darbu maiņās no plkst. 6:00; Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – vakances@naktsmajas.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma)vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 64201200 vai 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.naktsmajas.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 02.02.2020 Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-02 Kontaktpersona: pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vakances@naktsmajas.lv

Mūsu partneri