Valmieras Ziņas

Bijušā Burtnieku novada senioriem braukšanas kartes Valmieras pilsētā būs derīgas līdz janvāra beigām

Lasīšanas laiks: 3 min

Bijušā Burtnieku novada senioru ērtībām ir noteikts pārejas laiks – 2022. gada janvārī braucieniem Valmieras pilsētas maršrutu autobusos būs derīgas esošās personalizētās braukšanas kartes, taču no 1. februāra atlaides saņemšanai būs jāuzrāda Valmieras novada braukšanas karte, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Braukšanas maksas atlaide piemērojama Valmieras pilsētas maršrutu autobusos, tādējādi no 2022. gada 1. janvāra bijušā Burtnieku novada senioriem spēkā vairs nebūs braukšanas maksas atlaides reģionālās nozīmes maršrutos. Jāpiemin, ka par braukšanas maksas atlaidēm visiem Valmieras novada senioriem braucieniem reģionālo maršrutu autobusos lems, pieņemot Valmieras novada pašvaldības 2022. gada budžetu.

Pieteikumu pieņemšana un fotografēšana kartes izgatavošanai notiks no 3. janvāra darba dienās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un pensionāra apliecību vai lēmumu par statusa piešķiršanu, klientu apkalpošanas centrā Valmierā un septiņos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros. Kad karte būs izgatavota, iedzīvotājs tiks informēts telefoniski, lūdzot ierasties pēc tās.

Klientu apkalpošanas centri Valmieras novadā: Valmierā (Lāčplēša iela 2), Kocēnos (Alejas iela 8, Kocēnu ciems), Matīšos (Skolas iela 11, Matīšu ciems), Mazsalacā (Pērnavas iela 4, Mazsalacas pilsēta), Naukšēnos (“Pagasta nams”, Naukšēnu ciems, Naukšēnu pagasts); Rūjienā (Raiņa iela 3, Rūjienas pilsēta), Strenčos (Rīgas iela 7, Strenču pilsēta), Trikātā (Nākotnes iela 3, Trikātas ciems).

Valmieras novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu, ka no 2022. gada 1. janvāra Valmieras novadā dzīvojošiem pensionāriem braucieni Valmieras pilsētas maršrutu autobusos būs bez maksas. Lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi, seniora dzīvesvietai Valmieras novadā jābūt deklarētai vismaz pēdējos 12 mēnešus. Tāpat nepieciešama personalizēta braukšanas karte, kas jāuzrāda, iekāpjot autobusā.

Personalizētās braukšanas kartes ir beztermiņa, tādējādi seniori, kuriem jau ir šādas kartes, turpina izmantot jau esošās (kā minēts, bijušā Burtnieku novada sagatavotās braukšanas kartes būs derīgas līdz 2022. gada 31. janvārim). Tāpat personalizētās braukšanas kartes nav jāgatavo pensionāriem, kuriem ir invaliditātes apliecība, kas ļauj braukt bez maksas jebkurā sabiedriskajā transportā, jo šo pakalpojumu nodrošina valsts.

2022. gada 1. janvārī stājoties spēkā noteikumiem Nr.22 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras valstspilsētas nozīmes maršrutu tīklā”, no 2022. gada 1. janvāra spēku zaudē bijušā Burtnieku novada pašvaldības saistošo noteikumu Nr. 16/2020 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem un ceļa izdevumu (degvielas) kompensēšanas kārtību Burtnieku novadā” 3.6. punkts, kas noteica, ka personas, kuras “saskaņā ar likuma “Par valsts pensijām” 11. panta pirmajā daļā noteikto ir sasniegušas pensionēšanās vecumu un deklarētā dzīvesvietas pēdējos 10 (desmit) mēnešus ir Burtnieku novadā, ir tiesības saņemt kompensāciju 100 % apmērā, par braukšanas izdevumiem, kas radušies, izmantojot Valmieras pilsētas sabiedrisko transportu, kā arī Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VTU Valmiera”, reģ. Nr. 40003004220 (turpmāk – SIA “VTU Valmiera”), reģionālās nozīmes maršrutu un kas saistīti ar braucieniem personas izvēlēta viena maršruta posmā vienā vai abos virzienos Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pielikuma 41. punktā minētajā administratīvajā teritorijā”.

Par citām atlaidēm Valmieras pilsētas maršrutu autobusos var uzzināt SIA “VTU Valmiera” mājaslapā vtu-valmiera.lv, sadaļā “Atlaides”.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā virtuves strādnieku (profesiju klasifikatora kods 9412 02). Galvenie pienākumi - veikt dažādus palīgdarbus virtuvē un kafejnīcā. Nepieciešams COVID-19 derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Piedāvājums attiecināms arī uz Ukrainas civiliedzīvotājiem. Jaunā kolēģa ieguvumi: • darba līgums uz nenoteiktu laiku; • dienas darbs, summētais darba laiks; • atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; • stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (stundas tarifa likme no 4.07 EUR/h); • papildus piemaksas un prēmijas; • darba devēja apmaksātas apmācības; • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām); • Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2022.gada 10. jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Virtuves un kafejnīcas vadītājas Gunas Ozoliņas, tel. 20039902. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā ERGOTERAPEITU Galvenie amata pienākumi: • veikt pacienta/klienta funkcionālā stāvokļa novērtēšanu; • veikt iegūto datu analīzi, izmantojot ergoterapijas tehnoloģijas; • sastādīt individuālo rehabilitācijas plānu atbilstoši pacienta/klienta vajadzībām; • vadīt ergoterapijas individuālās un grupu nodarbības; • apmācīt pacientus/klientus ikdienas aktivitātēs un izglītot par vides pieejamību, ergonomiku un tehniskajiem palīglīdzekļiem Prasības kandidātiem: • profesionālā bakalaura grāds veselības aprūpē ar kvalifikāciju – ergoterapeits vai pēdējā gada students specialitātē; • reģistrēts ārstniecības personu valsts reģistrā; • vēlams ergoterapeita sertifikāts; • augsta atbildības sajūta; • spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • valsts valodas zināšanas; • vēlamas svešvalodu zināšanas. Jaunā kolēģa ieguvumi: • darba līgums uz nenoteiktu laiku; • dienas darbs, summētais darba laiks un akordalga par padarīto (1800-2200 EUR mēnesī par 1 slodzi); • atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; • stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; • papildus piemaksas un kompensācijas; • darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām); • stabila, droša un sakārtota darba vide; • Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA “Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201 līdz 2022.gada 10.jūnijam. Sīkāka informācija pie Rehabilitācijas centra vadītājas Kristīnes Matukas pa tālr.: 28716807 vai Personāla vadības daļas vadītājas Sanitas Kandeles pa tālr. 29443898. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/

Mūsu partneri