Valmieras Ziņas

Bērzainē aizvadīts Kocēnu novada hokeja turnīrs

25. janvāra vakarā Kocēnu novada Bērzainē norisinājās pirmais Kocēnu novada hokeja turnīrs. Hokeja turnīrs tika organizēts ar mērķi popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī, lai pievērstu jauniešu uzmanību lieliskajai sporta infrastruktūrai, kas sagatavota ikvienam interesentam Bērzaines ciema centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Lai arī laikapstākļi hokeja spēlēšanai bija samērā sarežģīti, ledus kvalitāte priecēja ikvienu hokejistu, kuri kopskaitā uz šo turnīru bija pieteikušies ap 35 personām.

Turnīru izspēlēja 7 komandas, izlozējot sev vietu divās apakšgrupās. Spēlējot vienu spēli 2x5minūtes, komandas noskaidroja apakšgrupu uzvarētājus, kuri savus pretiniekus gaidīja pusfinālā. A apakšgrupā par uzvarētājiem kļuva komanda “Rubene-87”, savukārt B apakšgrupā, uzvarot abās spēlēs, 1. vietu ieguva komanda “Ozoli”. Tā kā A apakšgrupā izlozes rezultātā komandu skaits bija lielāks nekā B apakšgrupā, šīs apakšgrupas 4. vietas ieguvēji komanda “Dinamo Bērzaine” turnīru noslēdza, nepiedaloties izslēgšanas spēlēs.

Apakšgrupu uzvarētāji savus pretiniekus uzzināja pēc aizraujošām cīņām ceturtdaļfinālā, kur spēkiem mērojās komandas “Dikļi&Co” pret “HK Pingvīni” (ar rezultātu 4:0 uzvarēja “Dikļi&Co”) un “Kocēni -1” pret “Kocēni-2” (ar rezultātu 2:1 uzvarēja “Kocēni-2”). Pusfināla cīņas izrādījās gana rezultatīvas, un kā pirmie finālā iekļuva komanda “Rubene-87” (uzvarot komandu “Kocēni-2” ar rezultātu 4:0), savukārt otrā pusfinālā ar rezultātu 5:2 uzvaru izcīnīja komanda “Ozoli”.

Abu pusfinālu zaudētājkomandas tikās cīņā par 3. vietu, savā starpā spēlēja komandas, kas jau apakšgrupu turnīrā bija savstarpēji tikušās – “Kocēni-2” un “Dikļi&CO”, un, tāpat kā apakšgrupā, uzvaru un 3. vietu pirmajā Kocēnu novada hokeja turnīrā izcīnīja komanda “Dikļi&Co”. Fināla cīņa tika aizvadīta, abām komandām līdz otrā puslaika sākumam spēlējot piesardzīgi, kad abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un spēle kļuva straujāka. Šoreiz, savstarpējā spēlē un visā turnīrā nezaudējot nevienu cīņu, par pirmajiem Kocēnu novada hokeja turnīra čempioniem kļuva komanda “Ozoli”, ar rezultātu 4:2 apspēlējot komandu “Rubene-87”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Piesakies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Juridiskās nodaļas JURISTU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - izstrādāt dažāda veida dokumentus, tajā skaitā, līgumus, domes lēmumus, rīkojumus, saistošos noteikumus, administratīvos aktus; - izvērtēt Pašvaldības iestāžu / struktūrvienību sagatavotos juridisko dokumentu projektus, nepieciešamības gadījumā tos pilnveidojot; - konsultēt Pašvaldības vadību un darbiniekus juridisku jautājumu risināšanā (tajā skaitā Pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības procesa nodrošināšanā), izskaidrot tiesību normu jēgu un to piemērošanu; - sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem; prasības pieteikumus tiesai; - pārstāvēt Pašvaldības intereses valsts un pašvaldību institūcijās, tiesā; - veikt tiesu prakses analīzi. un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība tiesību zinātnē (jurista kvalifikācija); - profesionālās darbības pieredze jurista amatā vismaz divi gadi; - zināšanas publisko tiesību jomā, administratīvajā procesā un tiesību aktu izstrādē; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 11.mēnešalgu grupai no 1050 līdz 1380 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums jurista amatam”, līdz 2019.gada 6.augustam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 26121155. Profesija: JURISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Lāčplēša iela, 2 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-06

Pievienojies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā IEKŠĒJO AUDITORU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - uzlabot un optimizēt Pašvaldības darbības; - palīdzēt efektīvi izmantot resursus un aizsargāt kapitālu; - veikt finanšu un lietderības auditus; - uzraudzīt un pārliecināt par kontroles piemērotību; - konsultēt (par līdzsvaru starp risku un kontroli); - sniegt priekšlikumus par iekšējās kontroles pilnveidošanu. un ja Tev ir: - augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai uzņēmuma vadības jomā; - profesionālās darbības pieredze iekšējā auditora amatā vismaz divi gadi; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja organizēt savu darbu un strādāt patstāvīgi; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas un precizitāte; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 945 līdz 1275 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums iekšējā auditora amatam”, līdz 2019.gada 2.augustam plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: IEKŠĒJAIS AUDITORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-02

Mūsu partneri