Valmieras Ziņas

Autovadītājus brīdina par iespējamu miglu uz ceļiem

Autovadītājiem jāņem vērā, ka rīta un vakara stundās kļūst arvien tumšāks, turklāt redzamību var pasliktināt arī biežā migla, bet lietus un kritušo lapu dēļ ceļi var kļūt slideni, brīdina VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Atsevišķos ceļu posmos arī joprojām ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, jo turpinās remontdarbi. Turpinās darbi arī uz Vidzemes šosejas posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam, kur ir četri pagaidu luksoforu posmi.

Savukārt posmos, kur ir nesen pabeigti asfalta seguma remontdarbi, vietām saglabājas ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā, kamēr tur uzlabosies seguma saķere ar auto riepām. Pēc jaunas asfaltbetona kārtas uzklāšanas virs tās veidojas plāna bitumena plēvīte, kas ir ļoti slidena, un ir vajadzīgs laiks, lai tā ar automašīnu riepām tiktu nodeldēta, skaidro LVC.

Ņemot vērā visu minēto, autovadītāji tiek aicināti ievērot gan satiksmes organizāciju – pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes būvdarbu vietās, gan arī izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu un būt piesardzīgiem uz ceļa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri