Valmieras Ziņas

Autovadītājus aicina gādāt, lai ielu malās novietotie transporta līdzekļi netraucē brauktuvju attīrīšanai no sniega

Ņemot vērā, ka tuvākajā laikā tiek solīta intensīva snigšana, paredzama sniega uzkrāšanās arī uz Valmieras ielām, to brauktuvju malās. Lai šādos laikapstākļos nodrošinātu Valmieras ielu brauktuvju efektīvu mehanizēto tīrīšanu, Valmieras pilsētas pašvaldība atgādina noteikumus par automašīnu novietošanu brauktuvju malās un ar to saistīto teritorijas attīrīšanu no sniega, kā arī aicina pievērst uzmanību izvietotajām ceļa zīmēm.

Atbilstoši pašvaldības 19.12.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.195 “Valmieras pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi” laika periodā no 1.decembra līdz 1.martam transportlīdzekļu īpašnieki vai turētāji, novietojot transportlīdzekļus stāvēšanai uz ielām un koplietošanas teritoriju braucamām daļām ilgāk par trim diennaktīm, nodrošina teritorijas attīrīšanu no sniega ap transportlīdzekli tādā mērā, lai netiktu traucēta gājēju un transporta satiksme, kā arī ielu un piebraucamo ceļu kopšana ar mehāniskajiem līdzekļiem.

Ja uz brauktuvēm veidosies ievērojams sniega daudzums, nakts stundās, kad automašīnu satiksmes intensitāte ir vismazākā, tiks veikta ielu tīrīšana. Lai kvalitatīvi šo darbu varētu paveikt arī šaurākajos ielu posmos, iespējama ceļa zīmju “Apstāties aizliegts” izvietošana ar papildu noteiktu darbības laiku noteiktās nakts stundās. Par šādu lēmumu un ceļa zīmju izvietošanu tiks publicēta atsevišķa informācija. Taču jau šobrīd pašvaldības policija, kas kontrolē noteikumu ievērošanu, aicina pievērst papildu uzmanību pilsētā izvietotajām apstāšanās un stāvēšanas zīmēm.

Automašīnu vadītājus aicina ievērot šos noteikumus, tādējādi atbalstot ērtu un drošu satiksmi pilsētā arī ziemā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri