Valmieras Ziņas

Automašīnu stāvēšanas atļaujas novietojamas redzamā vietā

Valmieras pilsētas pašvaldības policija aicina ievērot automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumus. Atstājot automašīnu stāvvietās, kur stāvēšana tiek regulēta ar stāvēšanas atļaujām, tās novietojamas redzamā vietā automašīnas salonā pie priekšējā stikla, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Nereti ir situācijas, kad automašīnas vadītājam speciālā stāvēšanas atļauja ir izsniegta, taču tā nav novietota redzamā vietā. Arī šajā gadījumā par Ceļu satiksmes noteikumu 285.27 punkta pārkāpumu automašīnas īpašniekam tiek sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.10 7.daļu, piemērojot naudas sodu 30.00 EUR.

Satiksmes noteikumi neparedz administratīvā pārkāpuma protokola – lēmuma izbeigšanu, ja pēc tā saņemšanas īpašnieks protokola sastādītājam esošu automašīnas stāvēšanas atļauju tomēr uzrāda.

Tādēļ pašvaldības policija aicina automašīnu vadītājus būt atbildīgiem, apstāšanās un stāvēšanas noteikumus ievērojot precīzi, kā to paredz Ceļu satiksmes noteikumi.

Valmieras pašvaldības policija ir pašvaldības iestāde, kuras mērķis ir nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā. Pašvaldības policija kontrolē arī automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu. Lai informētu par problēmām, ja dzīvesvietā vai pilsētā nepieciešams saimniecisks risinājums vai operatīva reaģēšana, kā arī par automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem, valmieriešiem pieejams bezmaksas atbalsta tālrunis 8484.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri