Valmieras Ziņas

Autobusu kustības grafikos Līgo svētkos gaidāmas izmaiņas

Autobusu kustības grafikos Līgo svētku laikā, 23. un 24.jūnijā, gaidāmas izmaiņas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VTU Valmiera sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare. 

Valmieras pilsētas maršrutu autobusi 24. jūnijā kursēs kā svētdienā. Mainīts tiks arī reģionālās nozīmes maršrutu autobusu kustības saraksts. Tas skatāms uzņēmuma mājaslapā vtu-valmiera.lv.

Lai Līgo svētki aizvadīti bez starpgadījumiem, SIA “VTU Valmiera” aicina būt atbildīgiem satiksmes dalībniekiem un nesēsties pie stūres alkohola reibumā. Lai pārbaudītu, vai drīkst sēsties pie stūres, iespējams veikt alkohola koncentrācijas izelpā mērījumus SIA “VTU Valmiera” caurlaides punktā (Kocēnu pagasta “Brandeļos”) no plkst.5.00 līdz 24.00, kā arī Valmieras autoostā (Stacijas ielā 1), Valkas autoostā (Rīgas iela 7, Valka), Rūjienas autoostā (Brīvības iela 12, Rūjiena) un Smiltenes autoostā (Pils iela 1, Smiltene) iestāžu darba laikā. Arī svētku dienās darbalaiks minētajās vietās nemainīsies un pārbaudes ar alkometru būs pieejamas (maksas pakalpojums).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri