Valmieras Ziņas

Augustā Valmierā notiks Baltijas Starptautiskā vasaras skola (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

No 3.augusta līdz 17.augustam Vidzemes Augstskolā notiks Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS), kurā piedalīsies studenti no Latvijas un ārzemēm, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas Starptautisko projektu vadītāja Līga Cvetkova.

BISS laikā studenti padziļinās savas zināšanas starptautisko tūrisma pasākumu organizēšanā un attīstības jautājumos. Divu nedēļu laikā lekcijas, mācību ekskursijas un seminārus vadīs lektori no Latvijas, Portugāles, Polijas, Slovākijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Kipras un Turcijas.

Programmā “Attīstības glokalizācija: Lauku reģionu un mazu pilsētu attīstības
perspektīvas globalizētā pasaulē” Vasaras skolas dalībnieki pētīs vietējos uzņēmumus un organizācijas, skatoties, kā viņu piedāvātie produkti un pakalpojumi var tikt padarīti pieejamāki un interesanti ne tikai vietējai auditorijai, bet arī plašākā mērogā, pastāstīja L.Cvetkova.

Praktisko nodarbību laikā studenti veiks gadījumu izpēti par tādām tēmām kā uzņēmējdarbības attīstība no globālā un lokālā skatpunkta, izglītības internacionalizācija, jaunatnes politikas pašvaldībā, tīklošanās un resursu piesaiste, un kopienas attīstība. Papildus lekcijām un praktiskajiem darbiem studenti dosies arī ekskursijās, kuru laikā varēs gūt priekšstatu par to, kā darbojas dažādi vietēja līmeņa uzņēmumi.

Savukārt vasaras skolas programma “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ITEM” piedāvās studentiem iespēju piedalīties un veikt gadījuma izpētes darbus Eiropas galvaspilsētu “Rīga 2014” svētku laikā. Kā pastāstīja L.Cvetkova, programmas galvenais mērķis ir sekmēt ViA starptautisko sadarbību tūrisma vadības studiju programmas ietvaros, kā arī veicināt augstskolas starptautisko atpazīstamību, piesaistot interesentus no universitātēm gan Eiropā, gan citviet pasaulē.

Kopš 1999.gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas notiek Vidzemes Augstskolā. Tā tiek organizēta ar Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas un Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu. Līdz šim kopumā tajā piedalījušies 583 dalībnieki no 64 valstīm.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri