Valmieras Ziņas

“Auda” futbola virslīgā izrauj uzvaru pār “Valmieru”

Lasīšanas laiks: 2 min

“Auda” sestdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 31.kārtas cīņā pamatlaika izskaņā izrāva uzvaru pār “Valmieru”, kas vairāk nekā pusi mača spēlēja mazākumā.

“Auda” izbraukumā ar 3:2 (1:1) pārspēja valmieriešus.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā jau astotajā minūtē, kad pēc Meisas Diopa piespēles ar precīzu sitienu izcēlās Aliuns Ndojs. Nepilnas desmit minūtes vēlāk valmieriešiem bija iespēja dubultot pārsvaru, taču šoreiz “Audas” vārtsargs Krišjānis Zviedris neļāva bumbai nonākt vārtos.

Tuvojoties pirmā puslaika izskaņai, “Audas” futbolisti izlīdzināja rezultātu. Tins Hrvojs piespēlēja uz vārtu priekšu Taivo Abdulrahmanam, kurš ar vieglu pieskārienu palīdzēja bumbai nonākt mājinieku vārtos.

“Valmiera” palika mazākumā jau 44.minūtē, kad pie otrās dzeltenās kartītes tika Maksims Toņiševs.

Savukārt otrā puslaika ievadā “Audai” vajadzēja nepilnas astoņas minūtes, lai izvirzītos vadībā. Pēc komandas biedra sitiena pa vārtiem pirmais pie atlēkušās bumbas bija Aleksejs Saveļjevs, kurš no soda laukuma raidīja bumbu mājinieku vārtos.

Mača turpinājumā mazākumā esošie valmierieši vēl atspēlējās, kad 78.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Kristers Aļekseičiks, taču 88.minūtē “Audas” uzvaru izrāva  Abdulrahmans, gūstot savus otros vārtus mačā.

Sestdien vēl plkst.16 “Grobiņa”/LFS mājās spēkosies ar “Tukums 2000″/”Telms”.

Jau ziņots, ka piektdien kārtas pirmajā mačā “Daugavpils” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Metta” komandu.

Svētdien “Riga” tiksies ar “Liepāju”, bet pirmdien “Jelgava” – ar RFS.

RFS 29 mačos ir sakrājusi 75 punktus, “Riga” komandai ir 69 punkti 30 cīņās, bet “Valmierai” ir 54 punkti 31 mačā. Tālāk ar 44 punktiem 29 mačos ir “Auda” un ar 40 punktiem 31 duelī – “Daugavpils”. “Metta” vienībai ir 30 punkti 31 mačā, “Grobiņai”/LFS – 29 punkti 30 spēlēs, pa 28 punktiem ir 29 un 30 cīņas aizvadījušajām “Tukums 2000″/”Telms” un “Liepāja” vienībām, bet 21 punkts 30 spēlēs ir “Jelgavai”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

SIA DAUPRO aicina darbā  METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORU LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 SIA DAUPRO ir metālapstrādes uzņēmums, kas ir specializējies margu, kāpņu, metāla konstrukciju un citu metālizstrādājumu ražošanā. Piedāvājam darbu augošā uzņēmumā, dinamiskā vidē, iesaistoties dažādu veida un sarežģītības projektu realizācijā  Galvenie pienākumi: Produkcijas sagatavošana krāsošanai Krāsošana Krāsošanas procesa organizēšana Kvalitātes kontrole Prasības: Iepriekšēja pieredze krāsošanā (vēlama) Motivācija un vēlme mācīties un pagūt jaunas tehnoloģijas un prasmes Atbildība un precizitāte darbā Spēja strādāt komandā un plānot savu darbu Augsta atbildības sajūta pret darba rezultātu un kvalitāti Piedāvājam: Pilna laika pastāvīgu darbu strauji augošā uzņēmumā Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 8.00Eur/h, saskaņā ar Tavām prasmēm un pieredzi Regulāri izmaksāts, stabils atalgojums, sociālās garantijas Iespēju profesionālai izaugsmei, apmācībām un attīstībai Darba laiks: Pilna slodze CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu daupro@daupro.com , tālr. 26113460 Profesija: METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-31 Kontaktpersona: Igors Zinkevičs

Mūsu partneri