Valmieras Ziņas

Atzīmē mīlestības svētkus Valmieras novadā

Lasīšanas laiks: 3 min

Tuvojoties gada sirsnīgākajai dienai – 14.februārim, raisās domas un idejas, kā šos svētkus atzīmēt kopā ar kādu mīļu cilvēku. Valmieras novadā šādu iespēju ir ne mazums, tādēļ aicinām baudīt svētku mirkli īpašas noskaņas vakariņās, aktīvi atpūšoties vai vienkārši izbaudot romantisku divvientulību, izmantojot kādu no Valmieras novada uzņēmēju sarūpētajiem Valentīndienas piedāvājumiem.

Vakariņas svētku gaisotnē

Restorāns “Akustika”  no plkst. 16:00 aicina uz izsmalcinātām 4 kārtu vakariņām ar pieskaņotu dzērienu karti. Būs iespēja doties garšu ceļojumā no vietējo zemnieku saimniecībām līdz Ziemeļu jūras viļņu spirgtajam pieskārienam. Savukārt no plkst. 18:00 viesus priecēs mūziķa Mārča Auziņa koncertprogramma ar jau labi zināmām un pavisam jaunām skaņdarbu aranžijām. Restorāna darba laiks līdz plkst. 23:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 266660202. Biļetes uz koncertu iegādājamas iepriekš Biļešu Paradīzes kasēs vai restorānā uz vietas.

Viesnīcas “Wolmar” restorānā būs iespējams baudīt īpašu noskaņu, vakariņojot sveču gaismā. Būs padomāts gan par svētku kokteiļiem, gan gardu kūku. Restorāns strādās līdz plkst. 22:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 64207304, 64207301, vai rakstot e-pastu uz info@wolmar.lv.

Restorānā “Rātes vārti” gaidīs ikvienu romantikas baudītāju, piedāvājot izmeklētu svētku ēdienu un dzērienu klāstu. Galdiņu rezervācija pa tālruni 26336259.

Restorāns “Delizia” 14. februārī piedāvās īpašu mīlestības svētku ēdienkarti no plkst. 12.00 līdz 21.00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 20249023.

Par īpašu svētku gaisotni un gardu piedāvājumu būs parūpējusies Vīnkalnu picērija, aicinot ikvienu uz romantisku maltīti no plkst.12:00 līdz 21:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 25543123.

14. februārī no plkst. 12:00 līdz 22:00 Mazsalacas kafejnīca “Būda” piedāvās īpašu svētku ēdienkarti. Galdiņu rezervācija pa tālruni 27746538.

Picērija “Čili Pizza” piedāvā “PĀRIS mirkļu mīlestības!”. Par īpašu cenu iespējams sakomplektēt 50 cm picu no divām dažādām daļām vai pasūtīt pāri dzērienu.

Aktīvā atpūta svētku noskaņā

Valmieras peldbaseins aicina izbaudīt relaksējošu romanci diviem peldbaseina Atpūtas zonā, izbaudot maigu ūdens masāžu baseinos un burbuļvannās vai atslābinošu atpūtu uz pirts zviļņiem.

Aktīvā tūrisma centrs EŽI piedāvā izspēlēt interaktīvu pastaigu spēle “Cilpo” mīlestības tematikā. Lai spēlētu, ir nepieciešams viedtālrunis ar mobilo datu pārklājumu. Spēli var iegādāties vietnē cilpo.lv

Citi piedāvājumi

Bērnu izklaides centrs “Brīnumu mežs” visu mīlētāju dienā no plkst. 17:15 līdz 19:00  piedāvās sirsnīgus, personalizētus hēlija balonu pušķus. Tos iespējams pasūtīt iepriekš, zvanot pa tālruni 22352717.

Vīna darītava “Matilde” piedāvā īpašu brūkleņu garšas baudījumu Viņam un Viņai. Dzērienus iespējams pasūtīt, zvanot pa tālruni 26457057, iespējams rakstīt arī Whats App ziņu.

Kinoteātrī “Gaisma” mīlestības svētki tiks svinēti vairāku dienu garumā, skatītājus priecējot ar izmeklētu kino repertuāru Valentīndienas noskaņās. Plašāk ar repertuāru un precīziem seansu laikiem var iepazīties šeit.

Lai mīlestība virmo! Par citām atpūtas un maltītes ieturēšanas vietām Valmieras novadā uzzini vietnē visit.valmiera.lv.  

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri